انتقاد پزشکیان از (حرف های مشکل ساز) سخنگوی دولت درمورد (تاج پهلوی)
سرویس سیاسی - نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات سخنگوی دولت درباره تاج پهلوی می‌گوید: برخی مواقع مسئولین حرف‌هایی می‌زنند که برای مملکت هزینه و مشکل ایجاد می‌کند.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، در واکنش به افزایش قیمت دلار به نرخ ۴۵ هزار تومان گفت: روند افزایش قیمت دلار تا زمانی که مشکلات داخلی حل نشود ادامه پیدا خواهد کرد. با تورمی که ما داریم و تحریم هایی که وضع می کنند به نظر بنده قیمت دلار باز هم افزایش پیدا خواهد کرد. البته دولت در مجلس گفت ما دلار را کنترل و ارزان می کنیم باید دید چه سیاست هایی را می خواهند اجرا کنند که بتوانند دلار را ارزان کنند.

به گزارش مُنیبان، او ضمن ارزیابی اینکه اظهارات رئیسی درباره قیمت دلار قانع کننده بود یا خیر؟ افزود: باید مشاهده کنیم حرف هایی که رئیسی گفت قابلیت اجرا دارد یا خیر؟ به نظر بنده با این بحث هایی که مطرح شد اصولا باید تورم را نصف می کردند، اما بیشتر شده است. در حقیقت باید تورم را تک رقمی کنند، اما نمی شود چراکه مشکلات دیگری وجود دارد و این سیاست ها برای کاهش تورم به این سادگی قابل اجرا نیست.

پزشکیان با اشاره به اظهارات رئیسی درباره بودجه تصریح کرد: رئیسی آنچه که در بودجه برایش نوشته و یا تنظیم کرده بودند را اعلام کرد، اما آیا این بودجه همانی است که این ها می گویند یا خیر سال آینده مشخص خواهد شد.

او در واکنش به اظهارات سخنگوی دولت درباره تاج پهلوی خاطرنشان کرد: برخی مواقع مسئولین حرف هایی می زنند که برای مملکت هزینه و مشکل ایجاد می کند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب