محمد مهاجری: راه اصلاح اندیشه دولت رئیسی، تغییر 90 درصد کابینه است  -  یک جریان توهم ساز وجود دارد
سرویس سیاسی - مهاجری گفت: دولت اگر بخواهد اندیشه خود را تغییر دهد به‌طور یقین بالای ۹۰ درصد وزرای فعلی باید تغییر کنند.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا گفت: جریان توهم سازی وجود دارد که با یکسری آمار و اطلاعات توهمی شرایط کشور را مورد ارزیابی قرار می دهد. کسانی این آمار ها و اطلاعات را اعلام می کنند که به طور یقین دشمن آقای رئیسی و دولت وی هستند.

به گزارش روزنامه آرمان ملی، وی افزود: افرادی که برای دولت ادراک سازی می کنند معتقدند این منتقدان دولت هستند که موضوعات را بزرگ می کنند و منتقدان دولت در حال تحریف دولت هستند؛ معتقدند واقعیت آن است که آمار بیکاری کاهش یافته، معتقدند واقعیت آن است که تورم پایین آمده، واقعیت آن است که سفره مردم رنگین تر شده است. آن ها این ها را واقعیت می دانند و به دولت منتقل می کنند.

مهاجری گفت: من ازجمله افرادی بودم که به شدت طرفدار حاکمیت یکدست بودم، فکر می کردم با حاکمیت یکدست شرایطی به وجود خواهد آمد که تمام نهاد های موازی دولت چه نهاد های اقتصادی، نهاد های سیاسی و نهاد های اجتماعی و فرهنگی همه هماهنگ با دولت خواهند بود و کشور پیش می رود، اما اکنون اعتراف می کنم که اشتباه می کردم. همان نهاد هایی که فکر می کردم می توانند با دولت همکاری کنند، اکنون خود مدعی شده اند. شاید هم مدعی هستند که از دولت فعلی بسیار قوی ترند. طبیعی است که تلاش دارند دولت را با خود همسو کنند. این مورد خود باعث خواهد شد عملا حاکمیت یکدست شکست بخورد.

او در بخش دیگری از اظهارات خود در باره اصلاح اندیشه و رفتار دولت سیزدهم گفت: دولت اگر بخواهد اندیشه خود را تغییر دهد به طور یقین بالای ۹۰ درصد وزرای فعلی باید تغییر کنند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب