ضرغامی: بگذارید سکوت کنم!

ضرغامی: بگذارید سکوت کنم!

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - وزیر ‌میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به نامه پیمان جبلی، رئیس صدا و سیما برای فیلتر شدن فیلیمو، واکنش نشان داد. ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - خبر فوری نوشت: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به نامه پیمان جبلی، رئیس صدا و سیما برای فیلتر شدن فیلیمو، واکنش نشان داد.

عزت الله ضرغامی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره موضوع درگیری صدا و سیما با یکی از پلتفرم های شبکه نمایش خانگی و نامه پیمان جبلی به رئیس جمهور برای فیلترشدن یکی از این شبکه ها گفت: ما با آقای جبلی رفاقت و ارتباط دوستانه ای داریم؛ پس رفاقتمان را به هم نزنید!

ضرغامی: بگذارید سکوت کنم!

رئیس پیشین سازمان صداوسیما در عین حال و در پاسخ به خبرنگاری که پرسید آیا اصلا در این باره نظری ندارید، افزود: من درباره همه مسائل نظر دارم ولی با اعلام آنها در همین حد نیز، این همه حاشیه ایجاد می شود، به همین دلیل بگذارید زمانی که در دولت نبودم نظراتم را صریح تر بگویم!

چندی پیش نامه رئیس سازمان صدا و سیما خطاب به رئیس جمهور برای مسدودشدن یکی از پلتفرم های نمایش خانگی برای پخش سریال سقوط، رسانه ای شد که پس از واکنش گسترده کارشناسان و کاربران به محتوای این نامه، جبلی در اظهار نظری ضمن اعلام حمایت از شبکه نمایش خانگی عنوان کرد که صداوسیما رقابتی با پلتفرم های نمایش خانگی ندارد.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب