نماینده مجلس: مگر دیوانه ایم از رئیسی (سوال) کنیم!

نماینده مجلس: مگر دیوانه ایم از رئیسی (سوال) کنیم!

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - روزنامه هم میهن در گزارشی به مصاحبه با مخالفان و موافقان طرح سوال از رییس‌جمهوری که در مجلس کلید خورده پرداخته است. یکی از این نمایندگان اصولگرا در پاسخ گفته وقتی اصلاح‌طلبان از روحانی نقد نکردند مگر ما دیوانه‌ایم از رییسی سوال کنیم! ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - روزنامه هم میهن در گزارشی به مصاحبه با مخالفان و موافقان طرح سوال از رییس جمهوری که در مجلس کلید خورده پرداخته است. یکی از این نمایندگان اصولگرا در پاسخ گفته وقتی اصلاح طلبان از روحانی نقد نکردند مگر ما دیوانه ایم از رییسی سوال کنیم!

حسن نوروزی نماینده رباط کریم یکی از نمایندگانی است که با سؤال از رئیس جمهوری مخالف است. او تاکید کرد: «من این طرح را ندیده ام. اما سؤال از رئیس دولت صد در صد اشتباه است. ما اصولگرا هستیم و باید دولت را پشتیبانی کنیم.

نماینده مجلس: مگر دیوانه ایم از رئیسی (سوال) کنیم!

مجلس قبل که ۵۰ درصد اصلاح طلب بودند یک سخنرانی یا نقد به آقای روحانی نداشتند. مگر ما دیوانه شده ایم که در این شرایط از رئیس دولت سؤال کنیم؟ آن هم در شرایطی که آقای روحانی گفته بود: «اگر این دولت روی کار بیاید نمی تواند حقوق یک ماه را هم بپردازد.» مگر دیوانه شده ایم که طرح سؤال را دنبال کنیم؟»

او در پاسخ به این سؤال که وقتی دولت ۵۷درصد افزایش مالیات را از جیب مردم در بودجه ۱۴۰۲ دنبال می کند و آیا این موضوع جایی برای سؤال از رئیس دولت ندارد؟ گفت: «باید این کار را انجام دهد. از کشورهای دیگر باید یاد بگیریم. در کشورهای توسعه یافته مالیات ها بسیار سنگین است.»

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب