گلایه شدید از گرانی های کمرشکنِ  اخیر

گلایه شدید از گرانی های کمرشکنِ اخیر

۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - روزنامه جمهوری اسلامی کاهش ارزش پول ملی را تحقیر یک ملت خوانده و به شدت از گرانی‌ها گلایه کرده است. ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - روزنامه جمهوری اسلامی کاهش ارزش پول ملی را تحقیر یک ملت خوانده و به شدت از گرانی ها گلایه کرده است.

گلایه شدید از گرانی های کمرشکنِ  اخیر

با تخفیفِ چنین بی مهارِ ارزش پول ملی، یک ملت تحقیر می شود. همه مان تحقیر می شویم. مردم به حق می گویند مدیر که نباید انتقاد کند. او را گذاشته اند برای عمل، برای تدبیر امور و اجرای چاره ساز برنامه ها. آنان نباید از "باید چنین کرد" بگویند. فلشِ این باید ها دقیقا یقه خودشان را نشان می کند. برخی از متولیان امر گفتارشان رفتار آن پزشک را به خاطر می آورد که خطای او به مرگ بیمار انجامید او او خود از صاحبان عزا بیشتر عزاداری می کرد. یادش نبود انگار که خود او عامل سوگواری است. گریه اش هم صاحبان عزا را بیشتر متعذی و عصبانی می کند. حالا هم برخی صحبت ها از کسانی که باید عمل کنند، همین حالت را دارد. نمک پاشیدن به زخم را می ماند که خلقی را به فغان می آورد.

این روزنامه در پایان تاکید کرده است:

حرف آخراینکه به جایی برنمی خورد اگر برای برداشتن این بار سنگین از کسانی که تخصص آن را دارند کمک بگیرید. اخلاق گرایی و ملی اندیشی شما را هم می رساند. منطق انقلاب هم این را تحسین می کند که برای برداشتن مانع از سر راه از همه توان ها استفاده کنید. یک بار امتحان کنید، ضررش از تسلیم شدن در برابر مشکلات خیلی کمتر است.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب