ستاد ‎قالیباف: چیزی نداشتد، حالا رفتند سراغ لحن صحبت فرزند قالیباف
سرویس سیاسی - محمد انور بجار زهی سخنگوی ستاد‌های مرکزی و مردمی محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری درباره طرح مجدد ادعایی از سوی وحید اشتری ماهینی از فعالان فضای مجازی درباره این نامزد گفت: موضوعات مطرح شده حقیقت ندارد و اضافه بار حمل شده اعضای خانواده آقای قالیباف کذب محض است و سند مضحک این ادعا هم ساختگی و جعلی است.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: قوه قضائیه باید بررسی ادعا های دروغ و رسیدگی فوری به آن را در دستور کار قرار دهد و اجازه ندهد لجن پراکنی ها بر فضای انتخابات کشور تاثیر بگذارد.

به گزارش ایسنا، محمد انور بجار زهی سخنگوی ستاد های مرکزی و مردمی محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری درباره طرح مجدد ادعایی از سوی وحید اشتری ماهینی از فعالان فضای مجازی درباره این نامزد گفت: موضوعات مطرح شده حقیقت ندارد و اضافه بار حمل شده اعضای خانواده آقای قالیباف کذب محض است و سند مضحک این ادعا هم ساختگی و جعلی است.

وی افزود: خدا را شکر خط دروغ ها در حال آشکار شدن است. از خانواده آقای قالیباف تشکر می کنیم که به میدان آمدند و پاسخ دروغ ها را دادند و به شبهه های طراحی شده، پاسخ گفتند.

سخنگوی ستاد های مرکزی و مردمی قالیباف عنوان کرد: تا دیروز می گفتند سیسمونی خریدند، حالا که دروغ بودن خرید سیسمونی روشن شده، رفتند سراغ اینکه لحن صحبت فرزند دکتر قالیباف بد بود یا تصویر مضحکی منتشر می کنند که هر کسی در خانه اش می تواند آن را بسازد.

بجار زهی همچنین درباره ادعای مطرح شده توسط این فعال فضای مجازی در خصوص اضافه بار حمل شده اعضا خانواده قالیباف گفت: این موضوع کذب محض است و سند منتشر شده هم ساختگی و جعلی است.

وی تاکید کرد: پیش از این نیز در همان روز های ابتدایی این دروغ پردازی بی پایه و اساس توسط مسئولان هواپیمایی معراج به طور رسمی تکذیب شده است. اساساً از ابتدا دروغ خرید سیسمونی و طراحی های بعد از آن یک پروژه امنیتی علیه رئیس مجلس بود. آقای قالیباف حق شکایت را برای خود در واکنش به این ادعای کذب محفوظ می دارد. قوه قضائیه باید بررسی این ادعا های دروغ و رسیدگی فوری به آن را در دستور کار قرار دهد و اجازه ندهد این لجن پراکنی ها بر فضای انتخابات کشور تاثیر بگذارد.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب