درخواست روحانی و آخوندی برای تخصیص فرصت دفاع در صدا و سیما

درخواست روحانی و آخوندی برای تخصیص فرصت دفاع در صدا و سیما

۰۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - در جریان برگزاری دومین مناظره تلویزیونی نامزد‌های انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در شامگاه پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، برخی از نامزد‌ها به طرح اظهارات و ادعا‌هایی درباره رئیس جمهور دولت‌های یازدهم و دوازدهم و همچنین وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم پرداختند که طرح این اظهارات با واکنش مجری و گرداننده این مناظره مواجه شد.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - حسن روحانی و عباس آخوندی رئیس جمهور دولت های یازدهم و دوازدهم و وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم خواستار تخصیص فرصت جهت پاسخ گویی به اتهاماتی شدند که برخی از نامزد های انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جریان دومین مناظره تلویزیونی مطرح کردند.

به گزارش ایسنا، در جریان برگزاری دومین مناظره تلویزیونی نامزد های انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شامگاه پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، برخی از نامزد ها به طرح اظهارات و ادعا هایی درباره رئیس جمهور دولت های یازدهم و دوازدهم و همچنین وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم پرداختند که طرح این اظهارات با واکنش مجری و گرداننده این مناظره مواجه شد.

مهدی خسروی که گرداننده و مجری این مناظره تلویزیونی بود، در واکنش به اظهارات این نامزد ها یادآور شد که در صورت طرح مطلب و ادعا درباره افراد غایب در این مناظره، افراد نامبرده می توانند، در چارچوب همان برنامه، به اظهارات مطرح شده پاسخ دهند.

بر همین اساس نیز عباس آخوندی طی نامه ای به پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما و همچنین دفتر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور وقت ایران در دولت های یازدهم و دوازدهم در نامه ای به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به دلیل طرح نام و انتصاب مطالبی به آن ها از سوی برخی از نامزد های انتخابات ریاست جمهوری خواستار تخصیص زمان جهت پاسخ گویی شدند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب