پیام جهانگیری به پزشکیان: توانستید نماد تحول برای جامعه ناراضی و نگران ایران شوید
سرویس سیاسی - جنابعالی با سلامت نفس و صداقت در گفتار و صراحت در رفتار و باور به اصلاحات توانستید نماد تحول برای جامعه ناراضی و نگران ایران شوید و پس از رقابتی سنگین، رای اعتماد اکثریت رای دهندگان را بدست آورید. پیروزی جنابعالی یعنی پیروزی تفکری که به مردم تکیه می‌کند و تحول، تغییر، توسعه، پیشرفت و تعامل با جهان را به رسمیت می‌شناسد.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در دولت های یازدهم و دوازدهم در پیامی پیروز پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات را تبریک گفت.

متن پیام وی بدین شرح است:

به نام خدا

برادر عزیز جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

رئیس جمهور منتخب ملت شریف ایران

حضور موثر و رای آینده ساز ملت شریف ایران به جنابعالی سرنوشتی نو برای ایران رقم زد. نیمی از ملت به صحنه انتخابات آمدند و حماسه آفریدند و نیمی دیگر همچنان به دلیل نارضایتی از وضعیت زندگی، یا کاهش اعتماد به تاثیر رای شان بر تحول وضعِ امروزِ کشور یا هر دلیل دیگر نیامدند؛ آن ها هم صاحب حقند و امیدوارم که در دولت چهاردهم، این دلخوری ها التیام و پایان یابد.

جنابعالی با سلامت نفس و صداقت در گفتار و صراحت در رفتار و باور به اصلاحات توانستید نماد تحول برای جامعه ناراضی و نگران ایران شوید و پس از رقابتی سنگین، رای اعتماد اکثریت رای دهندگان را بدست آورید. پیروزی جنابعالی یعنی پیروزی تفکری که به مردم تکیه می کند و تحول، تغییر، توسعه، پیشرفت و تعامل با جهان را به رسمیت می شناسد.

عنایت خداوند متعال، آگاهی و اراده مردم، شایستگی و صلاحیت های جنابعالی و پشتیبانی و حمایت شخصیت ها و جریان های تاثیر گذار ملی، به ویژه جبهه اصلاحات که در این کارزار سخت وارد شدند و بصورت مویرگی این مسیر بسته را باز کردند و موجب شدند تا ایران از این گردنه خطرناک عبور کند.

این موفقیت بزرگ را به شما برادر عزیزم که مسئولانه به میدان آمدید و پیروزمندانه نقش آفریدید و همچنین به ملت ایران که با انتخاب آگاهانه خود حماسه آفریدند تبریک می گویم. همچنین از تدابیر مقام معظم رهبری که زمینه این مشارکت مردمی را فراهم کردند و از برگزارکنندگان انتخابات که تسلیم بد اخلاقی ها نشدند و از رای مردم حفاظت کردند سپاسگزارم.

وظیفه همه ماست که بدون هیچ چشمداشتی به شما کمک کنیم که بتوانید در شرایط دشوار بعد از انتخابات گره گشایی کنید. خوشبختانه رویکرد جنابعالی به مسائل و مشکلات پیشِ رو واقع بینانه، اصلاح طلبانه، علمی و راهگشاست و امید است با انتخاب همکارانی توانمند و همگرا و جلب همکاری و همراهی نهادهای رسمی همچنان با پشتوانه مردم به پیش روید و برای تان در تصدی این مسئولیت خطیر و پاسخ امانت و امید جامعه آرزو موفقیت می کنم.

اسحاق جهانگیری

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب