تغییرات و جابه جایی در دولت رئیسی؟؛ سخنگوی ستاد پزشکیان هشدار داد
سرویس سیاسی - علی‌رغم صدور بخش‌نامه به تمامی دستگاه‌های اجرایی مبنی‌بر خودداری از هر گونه تغییر در ساختار‌های سازمانی، جابه‌جایی نیروی انسانی و… تا استقرار دولت چهاردهم، گزارش‌های واصله از صدور احکام بی‌رویه، بدون‌ضابطه و خلاف بخش‌نامه مذکور در دستگاه‌های اجرایی و زیرمجموعه‌های آن خبر می‌دهد.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - زرآبادی در توئیتی از از صدور احکام بی رویه، بدون ضابطه و خلاف بخش نامه مذکور در دستگاه های اجرایی و زیرمجموعه های آن خبر داد.

حمیده زرآبادی سخنگوی ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

علی رغم صدور بخش نامه به تمامی دستگاه های اجرایی مبنی بر خودداری از هر گونه تغییر در ساختارهای سازمانی، جابه جایی نیروی انسانی و… تا استقرار دولت چهاردهم، گزارش های واصله از صدور احکام بی رویه، بدون ضابطه و خلاف بخش نامه مذکور در دستگاه های اجرایی و زیرمجموعه های آن خبر می دهد.

برای دریافت گزارش های مردمی مربوطه به زودی راه های ارتباطی اعلام خواهد شد.

این در حالیست که پیشتر در تاریخ ۱۷ خردادماه، محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری، بخشنامه ممنوعیت تغییر ساختار سازمانی، جابجایی نیروی انسانی و…. تا زمان استقرار دولت چهاردهم را ابلاغ کرده بود. در این بخشنامه آمده بود: به موجب این بخشنامه کلیه دستگاه های اجرایی موظف اند تا زمان استقرار دولت چهاردهم از هر گونه تغییر در ساختارهای سازمانی، جابجایی نیروی انسانی و نقل و انتقال اموال دولتی، اعمال آیین نامه جدید، تغییر در تعرفه ها و عوارض و هرگونه اقدامات خارج از ضوابط و مقررات خودداری نمایند.

تغییرات و جابه جایی در دولت رئیسی؟؛ سخنگوی ستاد پزشکیان هشدار داد

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب