پیام پزشکیان به دبیرکل حزب الله: حمایت از مقاومت با قدرت استمرار خواهد داشت
سرویس سیاسی - رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران در نامه‌ای خطاب به دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد: حمایت از مقاومت باقدرت تداوم خواهد داشت.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب مردم ایران در پیامی از سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تقدیر کرد.

متن کامل نامه پزشکیان به دبیرکل حزب الله لبنان به شرح زیر است:

جناب آقای سید حسن نصرالله

دبیر کل محترم حزب الله لبنان

با سلام و با تشکر فراوان، پیام ارزشمند و محبت آمیز جنابعالی در پی انتخاب اینجانب به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را دریافت کردم.

جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان مقاومت مردم منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی بوده است. حمایت از مقاومت ریشه در سیاست های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان های امام راحل (ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری دام ظله العالی داشته و باقدرت تداوم خواهد داشت.

اطمینان دارم جنبش های مقاومت در منطقه اجازه نخواهند داد این رژیم به سیاست های جنگ افروزانه و جنایت کارانه خود علیه مردم مظلوم فلسطین و دیگر ملت های منطقه ادامه دهد.

از دعا های خالصانه جنابعالی برای اینجانب سپاسگزارم و از خداوند متعال برای جنابعالی مزید عزت و سرافرازی، برای مردم لبنان سعادت و پیشرفت و برای مجاهدین قهرمان مقاومت نصرت الهی مسئلت می کنم.

مسعود پزشکیان

رئیس جمهور منتخب

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب