جزئیات دستور مهم مخبر برای مقابله با تخلفات وزارتخانه ها

جزئیات دستور مهم مخبر برای مقابله با تخلفات وزارتخانه ها

۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - گزارش‌ها حاکی از آن است که پس از تخطی از دستور سرپرست ریاست جمهوری، مخبر دستور لغو بسیاری از احکام استخدامی و انتصابات خارج از قاعده اخیر را صادر کرده است و با جدیت پیگیر اجرای بخشنامه صادره در خصوص عدم تغییر در دولت است. بر همین اساس حجت الاسلام حسن درویشیان رییس دفتر بازرسی ویژه رییس جمهور نیز به کمک محمد مخبر آمده و اقدام به راستی آزمایی ادعای وزراء در خصوص لغو احکام صادره نموده است.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - به دنبال بخشنامه محمد مخبر سرپرست نهاد ریاست جمهوری مبنی بر ممنوعیت انتصابات و تغییرات در وزارتخانه ها و سازمان های دولتی وعدم تمکین برخی وزرا از این بخشنامه، خبرگزاری کار ایران موضوع را پیگیری و به نتایج درخور تاملی رسید.

به گزارش ایلنا، یک مقام مطلع در وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن پرده برداشتن از تخلفات جدی در این وزارتخانه تصریح کرد: تخطی های جدی و قابل تاملی از بخشنامه آقای مخبر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفته است، به نحوی که اتفاقا پس از صدور بخشنامه آقای مخبر استخدام ها و تغییرات گسترده ای در زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به ویژه در صندوق های تابعه صورت گرفته است.

براساس اطلاعات دریافتی این موضوع یعنی انتصابات و استخدام های دولت محدود به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نبوده و بخش های دیگری از دولت نیز دستور مخبر را نادیده گرفته اند که در موقع مقتضی ایلنا به این تخلفات خواهد پرداخت.

گزارش ها و اخبار دریافتی حاکی از آن است که پس از تخطی از دستور سرپرست ریاست جمهوری، مخبر دستور لغو بسیاری از احکام استخدامی و انتصابات خارج از قاعده اخیر را صادر کرده است و با جدیت پیگیر اجرای بخشنامه صادره در خصوص عدم تغییر در دولت است.

بر همین اساس حجت الاسلام حسن درویشیان رییس دفتر بازرسی ویژه رییس جمهور نیز به کمک محمد مخبر آمده و اقدام به راستی آزمایی ادعای وزراء در خصوص لغو احکام صادره نموده است.

از این رو با هماهنگی مخبر و درویشیان، با بسیاری از تخلفات در برخی از وزارتخانه ها برخورد شده و عزم سرپرست نهاد ریاست جمهوری جزم شده تا با سایر دستگاه های متخلف نیز برخورد شود.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب