پیشنهاد زاکانی: تبدیل منزل شهید رئیسی به خانه موزه

پیشنهاد زاکانی: تبدیل منزل شهید رئیسی به خانه موزه

۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - علیرضا زاکانی، شهردار تهران به همراه محمدمهدی اسماعیلی، وزیر ارشاد با حضور در منزل رئیس جمهوری فقید، ضمن شرکت در مجلس عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با خانواده او دیدار و گفتگو کرد. شهردار تهران در این دیدار پیشنهاد داد خانه‌موزه‌ای مانند آنچه برای شهید چمران یا شهید رجایی تشکیل شده برای آن شهید رئیسی هم ساخته شود و در این خانه‌موزه آثار و دست‌نوشته‌های آن شهید در معرض علاقمندان قرار گیرد.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - شهردار تهران در دیدار با خانواده شهید ابراهیم رئیسی ضمن ارائه پیشنهاد تبدیل منزل شهید جمهور به خانه موزه، از پیگیری این موضوع خبر داد.

به گزارش تسنیم، علیرضا زاکانی، شهردار تهران به همراه محمدمهدی اسماعیلی، وزیر ارشاد با حضور در منزل رئیس جمهوری فقید، ضمن شرکت در مجلس عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با خانواده او دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار جمیله علم الهدی، از حمایت های شهردار تهران در دوران مسؤلیت رئیس جمهوری فقید قدردانی و تشکر کرد.

شهردار تهران در این دیدار پیشنهاد داد خانه موزه ای مانند آنچه برای شهید چمران یا شهید رجایی تشکیل شده برای آن شهید رئیسی هم ساخته شود و در این خانه موزه آثار و دست نوشته های آن شهید در معرض علاقمندان قرار گیرد.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب