نامه تبریک مولانا فضل الرحمان به پرشکیان

نامه تبریک مولانا فضل الرحمان به پرشکیان

۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - مولانا فضل الرحمان رهبر حزب جمعیت علمای اسلام پاکستان با تبریک پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری ایران، گفت: ما در خوشحالی ملت ایران در برگزاری موفقیت آمیز انتخابات و پیروزی منتخب خود شریک هستیم و از تقویت روابط دوجانبه در دوره جدید قویا حمایت می‌کنیم.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - مولانا فضل الرحمان در نامه ای به پزشکیان رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک پیروزی وی، اظهار کرد: مردم پاکستان همگام با ملت برادر ایران در شادی برگزاری موفق و مسالمت آمیز انتخابات ریاست جمهوری شریک هستند.

به گزارش ایرنا، وی خطاب به پزشکیان، افزود: پیروزی شما بیانگر رویکرد دموکراتیک و اعتماد قوی ملت ایران به شما است که منجر به رای اکثریت مردم برای رئیس جمهور منتخب خود است.

مولانا فضل الرحمان تاکید کرد: به شما اطمینان می دهیم که از هیچ همکاری برای تقویت بیش از پیش روابط ایران و پاکستان دریغ نخواهیم کرد و قطعا پیوند این روابط در دوره ریاست جدید جمهور قوی تر و همکاری های اقتصادی ما گسترش خواهد یافت.

مسعود پزشکیان روز جمعه پانزدهم تیرماه با کسب اکثریت آرا در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران از سوی ملت ایران انتخاب شد.

نامه تبریک مولانا فضل الرحمان به پرشکیان

براساس اعلام ستاد انتخابات کشور مجموع آرای اخذ شده در شعب داخل و خارج از کشور ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رای است که بر این اساس تعداد آرای مسعود پزشکیان ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رای بود که توانست بر رقیب خود سعید جلیلی پیروز شود.

تاکنون بسیاری از رهبران جهان با ارسال پیام هایی پیروزی پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفته اند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس سیاسی