واکنش عباس عبدی به ادبیات لجبازانه وزرا بر علیه پزشکیان

واکنش عباس عبدی به ادبیات لجبازانه وزرا بر علیه پزشکیان

۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب، گفت: انتصابات دقیقه نودی در دولت رئیسی صدای بسیاری را در آورده است؛ به خصوص که بعضی وزرای دولت علنا با ادبیاتی لجبازانه با رئیس‌جمهور منتخب سخن می‌گویند.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - عباس عبدی درباره انتصابات دقیقه نودی در دولت گفت: تمام این انتصابات و قرارداد هایی که منعقد شده قطعا بازبینی و به صورت پیش فرض رد و فاسد تلقی خواهد شد مگر این که خلافش ثابت شود.

به گزارش خبر فوری، انتصابات دقیقه نودی در دولت رئیسی صدای بسیاری را درآورده است. به خصوص که بعضی وزرای دولت علنا با ادبیاتی لجبازانه با رئیس جمهور منتخب سخن می گویند.

عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح طلب در این باره گفت: نامه پزشکیان ناظر به اقدامات نادرستی است که برخی از مسئولان دولت کنونی در روز های آخر خود در حال انجام هستند به ویژه این که کاملا در مغایرت با دو بخشنامه مخبر به عنوان سرپرست قانونی و منصوب رهبری در مقام ریاست جمهوری است.

عباس عبدی ادامه داد: تمام این انتصابات و قرارداد هایی که منعقد شده قطعا بازبینی و به صورت پیش فرض رد و فاسد تلقی خواهد شد مگر این که خلافش ثابت شود.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب