محسن رضایی: فرمول اساسی شکوفایی انقلاب نباید فراموش شود

محسن رضایی: فرمول اساسی شکوفایی انقلاب نباید فراموش شود

۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۵ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس سیاسی - محسن رضایی به مشکلات کشور و اهمیت یادآوری فرمول شکوفایی انقلاب پرداخت و گفت: افرادی که مدام از مشکلات کشور و نبود سرمایه صحبت می‌کنند، فرمول شکوفایی انقلاب را از یاد برده‌اند!

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره خورشید دو کوهه با اشاره به نقش برجسته سپاه پاسداران در ایران و جهان طی ۴۵ سال گذشته، از چهره های جوان و تاریخ ساز این نیرو تقدیر کرد و تأکید نمود که فرمول اساسی شکوفایی انقلاب نباید فراموش شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، محسن رضایی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در یادواره خورشید دو کوهه اظهار داشت: "در طول ۴۵ سال گذشته، یک نام همیشه در اخبار ایران و جهان می درخشد و آن هم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. "

وی با اشاره به تأثیر سپاه پاسداران بر اساس روح امام و نیروی جوانان گمنام افزود: "سپاه پاسداران، با اثرپذیری از روح امام و نیروی جوانان گمنام، بنیاد عظیمی را بنا نهاد که پس از ۴۵ سال همچنان رویدادآفرین و تأثیرگذار است. "

رضایی همچنین به نقش چهره های برجسته ای، چون احمد متوسلیان، حسن باقری، احمد کاظمی، مهدی باکری و غلامرضا صالحی اشاره کرد و گفت: "این افراد، جوانان گمنام دیروز و تاریخ سازان امروز، بنیان گذاران این نیروی عظیم هستند. "

وی افزود: "بعضی از فرماندهان سپاه ۱۸ سال سن داشتند و برخی دیگر بیست سال و عمدتاً زیر ۲۵ سال سن داشتند که من توفیق همراهی با آنان را نداشتم؛ چراکه زمانی که حضرت امام حکم فرماندهی من را صادر کردند، ۲۷ سال سن داشتم. "

محسن رضایی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات کشور و اهمیت یادآوری فرمول شکوفایی انقلاب پرداخت و گفت: "افرادی که مدام از مشکلات کشور و نبود سرمایه صحبت می کنند، فرمول شکوفایی انقلاب را از یاد برده اند! "

وی ادامه داد: "مشکلات کشور زیاد است و از هر سو درباره برنامه ها، تکنولوژی و سرمایه صحبت می شود. اما ما نباید فرمول اساسی شکوفایی انقلاب را فراموش کنیم. "

رضایی به عملیات فتح المبین اشاره کرد و گفت: "در عملیات فتح المبین، با وجود کمبودها، ۷۰۰ کیلومتر مربع آزاد شد؛ بیشتر از عملیات طریق القدس که ۵۰۰ کیلومتر بود. این موفقیت با تکیه بر ایمان و اراده، و در مقابل خطوط دفاعی قوی به دست آمد. "

وی تأکید کرد: "یادمان باشد، همان اصول و ایمان راسخ که انقلاب را به اینجا رساند، کلید موفقیت آینده نیز هست. "

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس سیاسی