حمایت ویژه سازمان تبلیغات اسلامی از برگزار شدن مراسم اعتکاف در مناطق کم برخوردار
سرویس اجتماعی - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ظرفیت‌های این سازمان در خدمت اعتکاف است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری مراسم مذهبی و سنت اعتکاف در شهرستان و مناطق کم برخودار حمایت می‌کند تا این مراسم با قوت در تمام شهرهای کشور برگزار شود.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از فارس - از قم، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی امروز در «نشست هم اندیشی مدیران مردمی اعتکاف کشور» در مسجد امام حسن عسکری(ع) قم، با اشاره به اینکه برگزاری اعتکاف بسته به شرایط کرونایی دارد، اظهار کرد: هر چند نیاز به ارتقای معنویت جامعه به خوبی احساس می شود اما باید توجه کرد که همه مسئولان کشور تابع شیوه نامه های بهداشتی هستند.

وی از گسترش کمی و کیفی اعتکاف طی سال های قبل از کرونا یاد کرد و گفت: با وجود همه محدودیت ها تلاش ما این است که بتوانیم اعتکاف را در بهترین شرایط و به صورت مطلوب برگزار کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بر لزوم کاربردی کردن تجربه های گذشتگان در حوزه مراسمات دینی تاکید کرد و گفت: استفاده از تجربیات گذشته منجر می تواند ما را به سمت دستاوردهای جدید هدایت کند.

وی با بیان اینکه ظرفیت های سازمان تبلیغات اسلامی در خدمت اعتکاف است، عنوان کرد: این سازمان از برگزاری مراسم مذهبی و سنت اعتکاف در شهرستان و مناطق کم برخودار حمایت می کند تا این مراسم با قوت در تمام شهرهای کشور برگزار شود.

این خبر توسط سایت خبرگزاری فارس منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در خبر ناب