اعلام زمان بندی جدید فعالیت مراکز اهدای خون استان تهران + جزئیات

اعلام زمان بندی جدید فعالیت مراکز اهدای خون استان تهران + جزئیات

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس اجتماعی - با اعلام مدیرکل انتقال خون استان تهران و همزمان با افتتاح و بازگشایی دو مرکز اهدای خون چیذر و ابوذر، ساعت فعالیت برخی از مراکز اهدای خون نیز برای خدمت بیشتر به مردم نوعدوست پایتخت افزایش یافت.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از فارس - محمدرضا مهدی زاده با اشاره به افزایش ساعت فعالیت مراکز اهدای خون youاظهار کرد: از ابتدای خردادماه ۱۴۰۱ و بر اساس زمان بندی های جدید، مرکز اهدای خون وصال شیرازی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب آماده خدمت رسانی به مردم نوعدوست تهران برای انجام این کار نجات بخش خواهد بود.

وی افزود: مراکز جامع اهدای خون در شهرری، تهرانپارس و ستاری از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته و از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ و همچنین جمعه ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ آماده پذیرش داوطلبان اهدای خون خواهند بود.

مدیرکل انتقال خون استان تهران خاطرنشان کرد: مراکز اهدای خون در رباط کریم و شهرقدس در همه ایام هفته به جز جمعه ها و از ساعت ۸ صبح تا ۳ بعدازظهر و همچنین مرکز اهدای خون نارمک از شنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ چشم انتظار حضور مردم مهربان پایتخت برای نجات جان بیماران می باشند.

محمدرضا مهدی زاده ضمن تاکید بر اینکه پنج مرکز اهدای خون استان تهران بدون تغییر و طبق زمان بندی قبل به فعالیت خواهند پرداخت، اضافه کرد: مراکز اهدای خون مترو امام خمینی(ره)، صدر، شهریار و ورامین از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت ۸ صبح تا ۳ بعدازظهر و مرکز اهدای خون پیروزی نیز از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ در تمام روزهای هفته به جز جمعه ها پذیرای علاقه مندان به فرهنگ انسان دوستانه اهدای خون خواهند بود.

اعلام زمان بندی جدید فعالیت مراکز اهدای خون استان تهران + جزئیات

مدیرکل انتقال خون استان تهران در پایان و با اعلام بازگشایی دو مرکز جدید اهدای خون در پایتخت، گفت: مرکز اهدای خون چیذر در منطقه یک و مرکز اهدای خون ابوذر در منطقه ۱۷ به عنوان دو مرکز جدید اهدای خون در روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته و از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ در خدمت همشهریان عزیز خواهند بود و امیدواریم با این روند افزایشی ساعت فعالیت و خدمت مراکز اهدای خون، شاهد رشد آمارهای اهدای خون مردم در مسیر تامین نیازهای بیمارانی همچون سرطانی ها، دیالیزی ها، تالاسمی ها و هموفیلی ها باشیم.

این خبر توسط سایت خبرگزاری فارس منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در خبر ناب