وعده دادستان تهران در راستای حمایت و پیگیری مشکلات شرکت های دانش بنیان
سرویس اجتماعی - دادستان تهران در بازدید از شرکت دانش بنیان پویندگان راه سعادت گفت: شرکت‌های دانش بنیان مورد حمایت دادستانی هستند و مشکلاتشان با جدیت پیگیری می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از فارس - علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نام گذاری شعار سال ۱۴۰۱ «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین» و همچنین سیاست ابلاغی از سوی حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه، به همراه معاونان خود از شرکت دانش بنیان «پویندگان راه سعادت» بازدید کرد.

دادستان تهران در این برنامه سه ساعته از بخش های مختلف خط تولید شرکت (واحد ساخت قطعه، واحد صادرات…) بازدید و با کارکنان این شرکت دیدار و گفت وگو کرد.

صالحی همچنین در جریان ساخت محصولات تجهیزات پزشکی شرکت مانند ونتیلاتور، شوک الکترونیکی، نوار قلب پیشرفته و نوین، قرار گرفت.

دادستان تهران در حاشیه این بازدید در گفت وگو با مدیران این شرکت دانش بنیان، بیان کرد: چنین شرکت هایی که زمینه اشتغال مستمر و پایدار را فراهم می کنند و تولیدات آن ها به لحاظ کیفیت، ظرفیت رقابت با محصولات خارجی مشابه را دارد و نیز در دوران تحریم و شرایط سخت بیماری کرونا، روش میانبری برای تأمین اقلام مورد نیاز مراکز درمانی را به کار برده اند، مورد حمایت قضایی دادستانی تهران قرار دارند.

 دادستان تهران ضمن دریافت صحبت های مدیران و کارکنان این شرکت، دستورات لازم برای رسیدگی و بررسی موضوعات و مشکلات مطروحه را به معاونان خود صادر کرد.

این خبر توسط سایت خبرگزاری فارس منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در خبر ناب