ماجرای درگذشت (شورش نیکنام) به ضرب گلوله

ماجرای درگذشت (شورش نیکنام) به ضرب گلوله

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - خبرگزاری ایلنا به نقل از دادستان مهاباد در ارتباط‌ با علت مرگ مشکوک ۲ نفر در این شهرستان توضیحاتی ارائه کرد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از برترین ها - خبرگزاری ایلنا دادستان مهاباد در ارتباط با علت مرگ مشکوک ۲ نفر در این شهرستان توضیحاتی ارائه کرد.

شورش نیکنام

ماجرای درگذشت (شورش نیکنام) به ضرب گلوله

مهراب پوراکبر:

* (در ارتباط با علت فوت فردی به نام شورش نیکنام): سلیمان نیکنام معروف به شورش نیکنام چند روز اخیر به علت اصابت تیر در بیمارستان سیدالشهدا ارومیه بستری بوده که شب گذشته (۶ آذر) فوت کرد و پس از بررسی جسد متوفی توسط پزشکی قانونی ارومیه جواز دفن صادر و تحویل خانواده شده تا مراسم تدفین انجام شود.

* در رابطه با علت مرگ مشکوک این فرد، پرونده قضایی تشکیل شده و تحقیقات قضایی ادامه دارد.

* محمدامین خدیری پور معروف به شمال خدیری پور نیز به جهت اصابت گلوله در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه بستری بوده که در چند روز اخیر فوت کرد و پس از بررسی جسد توسط پزشکی قانونی جواز دفن صادر و توسط خانواده اش در روستایی در مهاباد دفن شده است.

* مطابق تحقیقات به عمل آمده، تاکنون هیچ گونه مستندی در رابطه با اینکه نامبردگان توسط نیروهای امنیتی مورد اصابت گلوله قرار گرفته باشند ارائه نشده است.

* خانواده محمدامین (شمال) خدیری پور به یکی از دوستان وی مظنون هستند و احتمال دارد شخص مظنون در قتل وی نقش داشته باشد. شخص مظنون دستگیر و با صدور قرار بازداشت جهت تحقیقات تکمیلی در اختیار ضابطین قضایی است.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط