مشروبات الکلی مرگبار به شهرکرد رسید  -  26 دختر و پسر تحت نظر پزشکان
سرویس اجتماعی - رئیس بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد از مسمومیت تعدادی از جوانان و نوجوانان به دلیل مصرف مشروبات الکلی سمی در استان خبر داد و گفت: متاسفانه یک نفر از مصرف‌کنندگان به محض رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - رسول رحیمی  با اشاره به مسمومیت ۲۶ نفر از جوانان و نوجوانان ۱۶ تا ۳۲ ساله به دلیل مصرف مشروبات الکلی سمی در استان، اظهار کرد: طی روزهای اخیر شاهد مراجعه تعدادی از جوانان و نوجوانان به بیمارستان کاشانی بودیم که متاسفانه به دلیل مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت و نارسایی شدید کلیوی شده بودند.

رئیس بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد افزود: این نوع مشروبات، از مشروبات الکل چوب بوده که متاسفانه افراد مسموم شده با سردرد، دل درد، سرگیجه، تاری دید، کاهش سطح هوشیاری و خواب آلودگی به بیمارستان مراجعه کردند.

وی گفت: جوان ۳۲ ساله به محض رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داد و حال یکی دیگر از افراد مساعد نیست و به سمت مرگ مغزی حرکت می کند.

رحیمی ادامه داد: مابقی افراد که دچار مسمومیت شده بودند 3 تا 4 نوبت دیالیز شده و اکنون در وضعیت مناسبی به سر می برند که تعدادی از آن ها از بیمارستان مرخص شدند.

رئیس بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد خاطرنشان کرد: علائم مصرف الکل چوب همان لحظه در فرد بروز نمی کند و چند روز بعد خود را نشان می دهد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط