ناگوار ترین جنایت بخاطر یک سنگ فرز  -  رشید را از سقف آویزان کردند + عکس
سرویس اجتماعی - مرد جوان که متهم است دوستش را به خاطر سرقت دستگاه فرز شکنجه کرده و وی را کشته است در دادگاه جرمش را گردن نگرفت. ...

ناگوار ترین جنایت بخاطر یک سنگ فرز  -  رشید را از سقف آویزان کردند + عکس

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - رسیدگی به این پرونده از پاییز سال ۹۹ به دنبال پیدا شدن جسد یک مرد ۵۷ ساله به نام رشید در حاشیه پاکدشت آغاز شد .

شواهد نشان می داد قربانی که دست و پاهایش با چسب بسته شده با ضربه های جسمی سخت به بدنش شکنجه شده و از پا درآمده است.

جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و ماموران برای رازگشایی جنایت به تکاپو افتادند.

در بررسی ها روشن شد رشید آخرین بار با مرد جوانی به نام اردلان قرار ملاقات داشته است. به این ترتیب اردلان که دوست وی بود بازداشت شد اما ادعا کرد از نحوه کشته شدن رشید اطلاعی ندارد.

ماموران به پرس و جو از دوستان قربانی پرداختند و 2 نفر از دوستان مشترک اردشیر و اردلان را بازداشت کردند.

افشای راز شکنجه مرگبار

با بازداشت 2 مرد جوان، یکی از آنها به نام رضا پرده از جنایتی که دوستش رقم زده بود برداشت و گفت: رشید معتاد بود و مدتی قبل دستگاه سنگ فرز اردلان را سرقت کرده بود. به همین خاطر اردلان می خواست از او انتقام بگیرد. به همین خاطر او را به یک باغ دعوت کرد تا با هم مواد مخدر مصرف کنند. من و دوست دیگرم هادی هم آنجا بودیم .بعد از مصرف مواد مخدر اردلان درباره گم شدن دستگاه سنگ فرزش از رشید سوال کرد. اما رشید گفت دستگاه را به یکی از دوستانش فروخته است. اردلان که از شنیدن این حرف عصبانی شده بود دست و پای رشید را با چسب بست و ا و را به سقف آویزان کرد. سپس با میلی آهنی به شدت او را کتک زد. رشید بیهوش شده بود که اردلان از من و هادی خواست تا به او کمک کنیم که جسد را پایین بیاورد. ما جسد را پایین آوردیم و در پشت وانت اردلان گذاشتیم. سپس آن را به بیابان های پاکدشت بردیم و آنجا رها کردیم.

به دنبال اظهارات این مرد هادی نیز بازداشت شد و اظهارات دوستش را تایید کرد .

به این ترتیب برای اردلان به اتهام قتل و برای هادی و رضا به اتهام معاونت در جنایت کیفرخواست صادر و پرونده شان به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.

در آن جلسه دختران قربانی درخواست قصاص را مطرح کردند. سپس اردلان در جایگاه متهم ایستاد و اتهام قتل را نپذیرفت.

وی گفت: قبول دارم با رشید دوست بودم اما نمی دانم چه کسی و چگونه او را کشته است. پلیس فقط برای اینکه یک چسب پهن در خانه من پیدا کرد و فهمیدم آخرین نفری بودم که با گوشی موبایل رشید تماس گرفته ام مرا بازداشت کرد . من بی گناه هستم.

سپس دو متهم دیگر به دفاع ایستادند و اردلان را عامل جنایت معرفی کردند .

آنها گفتند: اردلان دست و پای رشید را بست و او را به سقف آویزان کرد. سپس با میله آهنی به جانش افتاد و او را شکنجه داد تا جان سپرد . ما دستی در قتل نداشتیم و فقط در حمل جنازه به اردلان کمک کردیم .

بنا بر این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط