قتل ناگوار مرد جوان با ضربات میلگرد و بیل در اتاقک نگهبانی  -  جنایت در جنوب تهران
سرویس اجتماعی - نگهبان جوان که در جدال خونین با همکار میانسالش وی را با ضربات متعدد میله به سرش کشته و گریخته بود در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - رسیدگی به این پرونده از شهریورماه سال ۱۴۰۰ به دنبال پیدا شدن جسد خونین یک مرد 65 ساله در اتاقک نگهبانی یک ساختمان نیمه ساز در جنوب تهران آغاز شد.

صاحب ملک که برای سرکشی به ساختمان نیمه ساز رفته بود با در قفل شده روبه رو شد و پس از گشودن در و مشاهده جسد خونین نگهبان میانسال به نام اصغر پلیس را با خبر کرد.

به این ترتیب ماموران بلافاصله رهسپار ساختمان نیمه ساز شدند و جسد اصغر با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد. شواهد نشان می داد وی با ضربه های متعدد میله آهنی به سرش از پا در آمده است.

صاحب ملک که پلیس را خبر کرده بود گفت: از مدتها قبل اصغر و پسرجوانی به نام قاسم را به عنوان نگهبان در ساختمان نیمه ساز استخدام کردم. اما حالا خبری از قاسم نیست و ناپدید شده است.گمان می کنم او در این ماجرا دست داشته باشد.

در حالی که فرضیه دست داشتن قاسم در این ماجرا قوت گرفته بود ماموران رد وی را یافتند و او را بازداشت کردند.

قاسم به درگیری با همکارش و قتل وی اعتراف کرد و گفت: من و قاسم ۴ ماه باهم همکار بودیم و هر 2 در اتاقک نگهبانی ساختمان نیمه ساز زندگی می کردیم و هیچ مشکلی هم نداشتیم.آن شب من سر موضوعی از او ناراحت شدم و خواستم که از اتاقک نگهبانی خارج شود .اما او به یکباره شروع به فحاشی کرد. من اعتراض کردم و از او خواستم تا فحش ندهد اما قاسم با عصبانیت فحش های ناموسی داد. من که عصبانی شده بودم از کوره در رفتم و در یک لحظه با میله ای که در گوشه اتاقک افتاده بود به او حمله کردم و چند ضربه به بدنش زدم .می خواستم او را رها کنم. اما گمان کردم اگر او بلند شود من را میکشد .به همین خاطر با بیل هم چند ضربه به سرش زدم. وقتی روی زمین افتاد در اتاقک نگهبانی را قفل کردم و از آنجا گریختم. باور کنید وقتی آنجا را ترک می کردم او نفس می کشید و زنده بود.

وی ادامه داد: باور کنید من قصد کشتن قاسم را نداشتم. فقط چند ضربه به او زدم اما فکر نمیکردم ضربه ها کشنده باشد.

به دنبال اعتراف های وی و بازسازی صحنه جرم برای قاسم کیفرخواست صادر و پرونده اش به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

9 فرزند قربانی نیز درخواست قصاص را مطرح کرده و اعلام کردند به هیچ عنوان حاضر به مصالحه نیستند و فقط قصاص میخواهند.

بنا بر این گزارش، مرد جوان قرار است به زودی در دادگاه کیفری تهران از خود دفاع کند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط