بازداشت 4 متهم در پرونده قتل رئیس مرکز کارشناسان دادگستری مشهد
سرویس اجتماعی - ۴ نفر از متهمان پرونده قتل رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری خراسان رضوی در حالی دستگیر شدند که تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - بعد از ظهر بیست و چهارم آبان امسال، دو موتورسوار مسلح که سلاح کلت جنگی داشتند، با شلیک به محمدحسین شرکاء، رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری خراسان رضوی در خیابان ثمانه مشهد وی را به قتل رساندند و متواری شدند.

کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد با دستور ویژه قاضی «عارفی راد» به دنبال دو ضارب اصلی بودند که مشخص شد در این میان حوادث دیگری رخ داده است و افراد دیگری هم در ماجرای این جنایت نقش دارند بنابراین کارآگاهان ۳ نفر از متهمان را در مشهد و یک نفر را در شهر مرزی تایباد به دام انداختند.

سردار ابراهیم قربانزاده، جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت:   با انتقال ۴ متهم به پلیس آگاهی، تحقیقات از این افراد که بین ۳۷ تا ۴۱ ساله هستند در حالی ادامه دارد که انگیزه وقوع این جنایت اختلافات شخصی اعلام شده است اما با ورود کارآگاهان به تاریکخانه این پرونده موضوعات پیچیده ای نیز روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت که نیاز به کالبدشکافی بیشتری دارد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط