جزئیات قتل های سریالی طایفه ای در آبادان  -  شلیک مرگبار به مرد جوان پشت فرمان نیسان آبی
سرویس اجتماعی - قتل جوان 38ساله آبادانی به دلیل اختلاف قبلی، از6ماه گذشته تاکنون 4 کشته و 3 زخمی شده اند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - به گزار ش رکنا؛ درپی وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در تاریخ 31خردادماه سال جاری بین 2 دوطایفه بزرگ قیم و آلبوحمادی، دروستای ابوشانک آبادان بلافاصله مأمورین به محل اعزام و مشاهده کردند که 3 نفر از طایفه آلبوحمادی با سلاح جنگی کلاشینکف به قتل رسیده اند و یک نفردیگر از همین طایفه نیز زخمی شده است

 در بررسی های اولیه نشان می داد که درگیری بین 2 طایفه بزرگ منطقه به دلیل اختلافات قبلی رخ داده بود.  و به همین علت اهالی طایفه آلبوحمادی از روستای ملاکه  به اعضای طایفه قیم که ساکن روستای ابوشانک بودند ؛ حمله کردند.

سپس بین آنها درگیری رخ داد و در این درگیری 3 نفر از اعضای روستای آلبو حمادی که شروع کننده درگیری بودند به ضرب گلوله به قتل میرسند یک نفر نیز در این رابطه زخمی میگردد.

بعد از این حادثه ، طایفه بزرگ قیم از اهالی روستای ابوشانک برای جلوگیری از درگیری های احتمالی بعدی؛ روستا را به مدت یک ماه به طور کامل تخلیه کردند که در اقدامات ضربتی در همان زمان  ماموران پلیس 20 نفر از شرکت کنندگان در نزاع منجر به قتل را دستگیر و به مقام قضایی معرفی کردند.

چهارمین قتل در درگیری طایفه ای آبادانی ها

روز گذشته یکی از اهالی طایفه قیم زمانی که در حال رفتن به محل کار خود بود، پشت فرمان خودرو نیسان وانت خود توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به قتل رسید.

مهاجمان مسلح به سلاح کلاشینکف بعد از ارتکاب جنایت از محل حادثه گریختند و تلاش برای شناسایی و دستگیری آنها آغاز شد.

گفتنی است پس از درگیری منجر به قتل 31خرداد اعضای طایفه آلبوحمادی در اقدامی انتقامجویانه چند شرکت بسته بندی خرما و همچنین چند خانه از طایفه قیم را به آتش کشیدند.

لازم به ذکر است تاکنون از اول درگیری تاکنون 4 نفر از 2 طایفه به قتل رسیده اند و 3 نفر دیگر نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا