مرگ پدرم بر اثر بیماری بود نه در اغتشاشات + بیانیه فرزند محمدرضا بالی لاشک
سرویس اجتماعی - طرح دروغین کشته سازی رسانه های معاند این بار با شایعه کشته شدن محمدرضا بالی لاشک در اغتشاشات اخیر شهرستان نوشهر ادامه یافت که فرزند این مرحوم با صدور بیانیه ای اعلام کرد: پدرم بر اثر بیماری زمینه ای و در اثر سکته قلبی دارفانی را وداع گفت و فوت او هیج ارتباطی با اعتشاشات اخیر ندارد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - ایرنا، در این بیانیه فرزند این مرحوم که جمعه شب نسخه ای از آن به دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی نوشهر ارسال شد، آمده است : آنچه رسانه های بیگانه مبنی بر جرح و ضرب پدرم محمدرضا بالی لاشک توسط نیروی انتظامی و امنیتی اعلام کردند به کلی رد می شود.

این بیانیه افزوده است: مردم شریف ایران اسلامی، متاسفانه مجدد شاهد آن هستیم که رسانه های بیگانه و بنگاه های وابسته به نظام سلطه با انتشار اعلان کذب ناردست فوت پدرم سعی در تشویش اذهان عمومی و حریجه دار نمودن عواطف و احساسات جامعه نمودند.

در این بیانیه آمده است: پدرم یک شهروند عادی و علاقه مند به کشور و نظام اسلامی بود و هیج گونه نقشی در اغتشاشات اخیر در نوشهر نداشته است.

علی اکبر بالی لاشک فرزند مرحوم محمدرضا بالی لاشک در این بیانیه ضمن تاکید بر هوشیاری در شرایط کنونی، اقشار ملت ایران اسلامی را به وحدت و همدلی دعوت کرد و اعتلای کشور عزیزمان را خواستار شد.

علی اکبر بالی لاشک فرزند مرحوم محمدرضا بالی لاشک - نوشهر

به گزارش ایرنا، این روزها ماموریت ویژه اینترنشنال به مزدورانش برای پیدا کردن قبور تازه فوت شدگان افزایش یافت.مدیران اینترنشنال برای کشته سازی های خود در کشور به مزدوران شان ماموریت دادند تا با قبرستان گردی در شهرهای مختلف ایران فوتی های جدید را شناسایی کرده و در صورت داشتن شرایط برای کشته سازی به آنها معرفی کنند.

مرگ پدرم بر اثر بیماری بود نه در اغتشاشات + بیانیه فرزند محمدرضا بالی لاشک

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا