بازداشت 63 معتاد و 30 خرده فروش مواد مخدر در ملارد

 بازداشت 63 معتاد و 30 خرده فروش مواد مخدر در ملارد

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری ۶۳ نفر از معتادان و ۳۰ نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر در ۱۰ روز گذشته خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -   سرهنگ منصور خدایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتظامی اظهار داشت: براساس روند و تدابیر موجود یکی از مهم ترین اولویت های اجرایی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر اجرای طرح های مقابله ای با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر با استفاده از تاکتیک های متنوع پلیسی است.

وی افزود: در همین راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد با اشرافیت کامل اطلاعاتی و انتظامی و استفاده بهینه از ظرفیت ها و همچنین به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، طی 10 روز گذشته اقدام به اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد در ادامه گفت: اقدامات صورت گرفته پلیسی در این راستا منجر به دستگیری 63 نفر از معتادان و 30 نفر از خرده فروشان مواد مخدر شد.

سرهنگ خدایی مقابله اثربخش با مقوله مواد مخدر را نیازمند عزم همگانی همه دستگاه های مسئول و مردم در نهادینه سازی مشارکت های عمومی در بین اقشار مختلف جامعه دانست و خاطرنشان کرد: توجه ویژه دستگاه ها توأم با تعامل فزاینده جهت اقدامات مشترک و مطلوب راهکاری مناسب برای پیشگیری است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط