رگبار گلوله به 2 سرباز پلیس راهور در چابهار !  -  تروریست ها لباس محلی پوشیده بودند !
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۲ سرباز وظیفه پلیس راهور شهرستان چابهار بر اثر تیراندازی افراد ناشناس مجروح شدند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  سردار محمد قنبری در گفت وگو یی اظهار داشت: ساعت ۱۹ امروز در محل دکه بازار واقع در خیابان امام خمینی(ره) چابهار اشرار مسلح به ۲ سرباز وظیفه پلیس راهور این شهرستان که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند به صورت ناجوانمردانه حمله و تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.

وی ادامه داد: در اثر تیراندازی افراد مسلح که ملبس به لباس محلی بودند، سربازان وظیفه «بنیامین فاضلی» اهل سراوان و سرباز وظیفه «عارف هوتی» اهل چابهار از ناحیه کتف مجروح شدند که هر ۲ سرباز وظیفه بلافاصله به بیمارستان انتقال یافته و کادر درمان اقدامات فوری و خوبی را برای معالجه آنان شروع کردند.

قنبری بیان کرد: با سرنخ های خوبی که به دست آمده و تیم ویژه ای از زبده ترین کارآگاهان در این زمینه تشکیل شده اقدامات گسترده ای برای دستگیری ضاربان شروع شده و امیدواریم در کمترین زمان ممکن دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی شوند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: اینگونه اقدامات مزبوحانه، پلیس را در ارائه خدمات به مردم مصمم تر می کند و مردم نیز هرگونه اطلاعاتی در این زمینه کسب کردند را از طریق شماره ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.

 

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا