2 مرد خبیث برق شاهین شهر را قطع کردند !  -  آنها خسارت زیادی زدند
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری 2 سارق سیم و کابل شبکه انتقال برق در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - رکنا از اصفهان؛ سرهنگ علی صادقی بیان داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاءامنیت اجتماعی و پیشگیری از سرقت، مأموران گشت انتظامی بخش میمه شهرستان در ساعات پایانی شب هنگام گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی، متوجه حضور مشکوک خودرویی سواری کنار یک تیر برق شدند.

وی افزود: مأموران پس از بررسی مشاهده کردند 2 جوان بالای تیر برق در حال بریدن و سرقت سیم های برق شبکه انتقال نیرو هستند که در عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری آن ها شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر با اشاره به کشف بیش از 70 متر سیم و کابل برق هوایی مسروقه در بازرسی از خودروی سارقان تصریح کرد: متهمان که پس از انتقال به کلانتری چاره ای جز بیان حقیقت نداشت علاوه بر بزه ارتکابی به 4 فقره سرقت سیم و کابل های شبکه انتقال برق در این شهرستان اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند از شهروندان خواست: ضمن رعایت هشدارهای پلیسی پیرامون پیشگیری از سرقت در صورت مشاهده افراد مشکوک کنار ترانس ها و ستون های انتقال نیرو ، سریعاً با شماره 110 تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

بهمن راعی/ اصفهان

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا