بازداشت عاملان سنگ پرانی به خودروها در جاده کردستان

بازداشت عاملان سنگ پرانی به خودروها در جاده کردستان

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۴ نفر از عاملان سنگ پرانی به خودروهای عبوری در محورهای کردستان خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - سردار علی آزادی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی فراخوان های معاندان نظام در فضای مجازی برای اعتصاب کامیون داران و عدم استقبال رانندگان از این موضوع عده ای افراد  مغرض با حضور در محورهای مواصلاتی با سنگ پرانی مانع اخلال در تردد حمل و نقل عمومی در محورهای استان می شدند که این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه محورهای استان محل کامیون های حامل بار بوده و از اهیمت ویژه ای برخوردار است افزود: ماموران انتظامی با اشراف اطلاعاتی متهمان راشناسایی کردند.

فرمانده انتظامی کردستان گفت: در این راستا ۴ نفر از عاملان سنگ پرانی به کامیون های عبوری در محورهای سنندج به سروآباد و سنندج به دهگلان دستگیر شدند.

سردار آزادی با اشاره به اینکه در تحقیقات به عمل آمده، متهمان از اعمال خود ابراز پشیمانی کردند، تصریح کرد: متهمان به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی استان با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، گفت: با مخلان نظم و امنیت مردم و کسانی که بخواهند برای تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان مزاحمت ایجاد کنند برابر قانون قاطعانه برخورد می کنیم.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط