قتل بی رحمانه دختر بچه 9 ساله توسط مادر سنگدل  -  در کرمان رخ داد
سرویس اجتماعی - رئیس حوزه قضایی شهرستان رابر از قتل دختر بچه ۹ ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: در ارتباط با این پرونده یک متهم بازداشت شده است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - منصور بلاغی اینانلو عصر امروز در جمع خبرنگاران از وقوع یک فقره قتل در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در ارتباط با این پرونده یک متهم بازداشت شده است.

وی در تشریح جزییات این خبر گفت: ظهر امروز ساعت 12:45دقیقه و پس از دریافت گزارش از مرجع انتظامی در ارتباط با وقوع یک فقره قتل ، بلافاصله اینجانب در محل حادثه حاضر شده و متاسفانه با جنازه یک دختر بچه 9 ساله که بر اثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود، مواجه شدیم.

رئیس حوزه قضایی شهرستان رابر، بیان کرد: بلافاصله تحقیقات اولیه در ارتباط با این قتل آغاز و مشخص شد این کودک پس از بازگشت از مدرسه در منزلشان به قتل رسیده است.

وی با اشاره به اینکه پدر مقتول در بازجویی های اولیه همسرش را مظنون اصلی این حادثه معرفی کرده است، افزود: تحقیقات تکمیلی در ارتباط با این قتل ادامه دارد و اظهار نظر قطعی در این پرونده پس از جمع آوری مستندات و آشکار شدن تمام زوایای پرونده از طریق روابط عمومی دادگستری استان به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.

 

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط