سرقت در زمان مرخصی زندان  -  سارق سابقه دار توبه نمی کند

سرقت در زمان مرخصی زندان - سارق سابقه دار توبه نمی کند

۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق موتورسیکلتی که در مرخصی از زندان ، اقدام به سرقت می کرد، خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - سرهنگ "محمد جلینی" در گفت و گویی بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت موتورسیکلت در محله "غیاثی" رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از ماموران کلانتری این محل بر عهده گرفتند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مخفیگاه متهم سابقه دار را شناسایی کردند افزود: تیم مجربی از ماموران سریعا وارد عمل شده و در حال گشت زنی در محدوده محله غیاثی متهم را در حال تردد مشاهده و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم 32 ساله که ابتدا منکر بزه انتسابی شده بود با مشاهده دلایل و مدارک به جرم خود اعتراف و با مراجعه به یکی از کارواش های محله غیاثی موتورسیکلت سرقتی کشف و مال باخته شناسایی و به کلانتری دعوت شد

 سرکلانتر ششم  پلیس پیشگیری تهران  با اشاره به اینکه متهم سابقه دار به جرم سرقت در زندان بوده و مدتی به مرخصی اعزام که مرتکب این جرم شده است خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم در دستور کار پلیس قرار دارد.

 

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا