توضیح قوه قضائیه درمورد احضار والدین کیان پیرفلک

توضیح قوه قضائیه درمورد احضار والدین کیان پیرفلک

۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - خبرگزاری قوه قضائیه به نقل از دادستان ایذه در رابطه با اخبار منتشر شده مبنی بر احضار والدین کیان پیرفلک توضیحاتی ارائه کرد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از برترین ها - خبرگزاری قوه قضائیه  دادستان ایذه در رابطه با اخبار منتشر شده مبنی بر احضار والدین کیان پیرفلک توضیحاتی ارائه کرد.

توضیح قوه قضائیه درمورد احضار والدین کیان پیرفلک

رسالتی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه:

* در رابطه با اخبار منتشر شده مبنی بر احضار والدین کیان پیرفلک (کودکی که در حادثه تروریستی ایذه جان خود را از دست داد): فراخواندن پدر و مادر مرحوم کیان پیرفلک مطابق قانون آیین دادرسی به عنوان اولیا دم جهت ارائه شکایت در صورت تمایل صورت گرفته است.

* همچنین با توجه به حضور پدر و مادر مرحوم در صحنه حادثه این افراد جهت تحقیقات تکمیلی و شناسایی عامل یا عاملان جنایت نزد مرجع قضایی فراخوانده شد ه اند.

* والدین کیان پیرفلک چند بار به صورت تلفنی به دادسرا دعوت شدند اما به درخواست خودشان مبنی بر دعوت کتبی ابلاغیه به صورت کتبی برای آن ها صادر شد.

* (در خصوص شایعات مطرح شده مبنی بر جلوگیری از ورود مادر کیان پیرفلک به محل کارش): دادستانی شهرستان در مورد ادامه کار خانم مولایی مادر کیان پیرفلک هیچگونه ورودی نداشته و اظهار نظری نکرده است.

* رسالتی ضمن دعوت افراد به انتشار اخبار موثق تاکید کرد: باکسانی که به هر نحو اقدام به نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی کنند وفق مقررات برخورد قانونی خواهد شد.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب