نجات مادر باردار گرفتار در برف توسط نجاتگران هلال احمر یزد

نجات مادر باردار گرفتار در برف توسط نجاتگران هلال احمر یزد

۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از امداد رسانی به مادر باردار توسط تیم امداد و نجات واکنش سریع هلال احمر استان به جهت بارش برف سنگین در جاده خضرآباد خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - «سیدمهدی حسینی» در خصوص جزییات این خبر گفت: شامگاه گذشته در پی اعلام گزارش مرکز کنترل و فرماندهی عملیات (EOC) جمعیت هلال احمر استان یزد مبنی بر گیر افتادن یک دستگاه خودرو سواری ام وی ام در گردنه روستای دولاب از توابع خضرآباد، دو تیم عملیاتی واکنش سریع هلال احمر استان با یک دستگاه خودرو کمک دار امدادی و یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: پس از رسیدن نجاتگران این جمعیت به محل حادثه مشاهده شد که این خودرو با هفت سرنشین که یکی از سرنشینان مادر بارداری است در برف و کولاک گرفتار شده بودند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه بنزنی خودرو گرفتار شده در برف حال تمام شدن بود، افزود: بلافاصله نجاتگران تیم واکنش سریع این جمعیت خودرو را رهاسازی و با توجه به شرایط نامساعد هوا حمایت های روانی توسط امدادگران انجام گرفت و پس از بررسی حال مادر باردار و خانواده، آنها را به محل امن انتقال دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، حسینی در پایان با بیان این که امدادگران جمعیت هلال احمر یاری رسان افراد نیازمند هستند، خاطرنشان کرد: هموطنان عزیز در صورت نیاز به کمک امدادگران هلال احمر در هر ساعت شبانه روز میتوانند با شماره ۱۱۲ تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان تیم های امداد و نجات این جمعیت به محل مورد نظر اعزام و یاری رسان آنها در مواقع سخت و دشوار باشند.

 

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب