پایان 20 سال زندگی مخفیانه قاتل  -  او مزاحم زنش را در کرج کشته بود!
سرویس اجتماعی - مرد جوان که در اقدامی هولناک مزاحم همسرش را در کرج به قتل رسانده بود، پس از ۲۰ سال فرار در تهران بازداشت شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - اواخر سال 1381، مرد جوانی وقتی متوجه مزاحمت های یک غریبه برای همسرش شد به یکی از استان های غربی کشور رفت و با خرید یک سلاح کلت کمری به محل کار مرد جوان رفت و از فاصله نزدیک وی را هدف شلیک 5 گلوله قرار داد و از مهلکه گریخت.

تحقیقات کارآگاهان دایره جنایی کرج ادامه داشت تا اینکه با اقدامات اطلاعاتی مشخص شد، قاتل پس از 20 سال زندگی مخفیانه به تهران آمده و در خانه ای ساکن شده است که تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم متهم را دستگیر کردند و به فرار 20 ساله او پایان دادند.

متهم پس از انتقال به شعبه پنجم دادسرای امور جنایی هنگامی که مقابل بازپرس پرونده قرار گرفت، به قتل اعتراف کرد و گفت: 20 سال قبل هنگامی که متوجه شدم مقتول مزاحم همسرم شده است، تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم.

با دستور محمدجواد شفیعی، بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان دایره جنایی پلیس استان البرز قرار گرفت و تحقیقات در رابطه با این جنایت ادامه دارد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب