آخرین وضعیت از مصدومان آتش سوزی مرگبار مینی بوس زنان در بروجن
سرویس اجتماعی - سرپرست فرماندار بروجن گفت:آخرین مصدوم آتش‌سوزی مینی‌بوس این شهرستان از کما خارج شد و این مصدوم از تاریخ ۲۱ آذرماه به دلیل آتش‌سوزی یک دستگاه مینی‌بوس مصدوم شد و به کما رفته بود. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - فتاح کرمی روز چهارشنبه افزود: این مصدوم پس از نزدیک ۲ ماه که در بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان تحت درمان بود، اکنون از کما خارج شده است.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه 8 کارگر زن یک واحد تولیدی در شهر بروجن و راننده و یک فرد دیگر دچار مصدومیت شدند، اظهار داشت: در روزهای اول راننده و فرد دیگر از بیمارستان ترخیص شدند اما متاسفانه ۶ نفر از کارگران زن به دلیل شدت سوختگی در ناحیه صورت و دستگاه تنفسی، فوت کردند.

کرمی اظهار داشت:یکی دیگر از مصدومان این حادثه نیز در اواسط دی ماه از بیمارستان ترخیص شد.

وی به تشکیل پرونده این حادثه در دادسرای شهرستان خبر داد وگفت: اطلاعات و داده های اولیه جمع آوری و در اختیار دادستان شهرستان قرار داده شد.

به گزارش ایرنا، در آتش سوزی روز دوشنبه ۲۱ آذر در محور نقنه به دهاقان، ۱۰ نفر مصدوم شدند که از این تعداد، هشت زن و یک مرد به بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع) اصفهان منتقل شدند که ۶ نفر از بانوان مصدوم به دلیل درصد بالای سوختگی فوت کردند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب