جاده هراز بازگشایی شد -  کندوان همچنان بسته است

جاده هراز بازگشایی شد - کندوان همچنان بسته است

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سرهنگ یداله جهان تاب خبرداد که به علت بارش سنگین برف از شب گذشته، محور کندوان به علت کاهش دید، لغزندگی و یخ زدگی سطح جاده تا اطلاع ثانوی مسدود است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - گروه حوادث رکنا؛ رئیس پلیس راه استان مازندران اظهار کرد: محور مواصلاتی " هراز " که از شب گذشته مسدود بود در ساعت 10 و 25دقیقه صبح امروز با حضور پرتلاش ماموران پلیس راه و راهداری باز شد و تردد در آن جریان دارد.

وی تصریح کرد: محور کندوان به علت بارش سنگین برف، ریزش سنگ از کوه و سقوط بهمن کماکان مسدود است و رانندگانی که قصد تردد در محورهای شمالی را دارند می توانند از محور "فیروزکوه و هراز" به عنوان محور جایگزین استفاده کنند.

سرهنگ جهان تاب به رانندگان وسایل نقلیه ای که قصد تردد در محورهای برف گیر و کوهستانی را دارند، توصیه کرد: ضمن رعایت نکات ایمنی، خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ مجهز کنند.

رئیس پلیس راه استان مازندران از رانندگان خواست در زمان اعمال محدودیت با صبر و حوصله و رعایت قوانین و مقررات، پلیس راهور و عوامل راهداری را در اجرای ماموریت یاری کنند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب