برنامه جدید رئیسی برای حجاب زنان

برنامه جدید رئیسی برای حجاب زنان

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رئیس جمهور مخالف رویکرد سیاسی و امنیتی با موضوع پوشش بوده و معتقد است که جامعه ایرانی یک جامعه عفیف است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از برترین ها - همشهری: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رئیس جمهور مخالف رویکرد سیاسی و امنیتی با موضوع پوشش بوده و معتقد است که جامعه ایرانی یک جامعه عفیف است.

 محمد مهدی اسماعیلی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: شخص رئیس جمهور و دولت معتقدند که مساله حجاب یک مساله فرهنگی و اجتماعی است و این مساله جز راه فرهنگی و اجتماعی راه دیگری برای مدیریت ندارد؛ آقای رئیس جمهور مخالف رویکرد سیاسی و امنیتی با موضوع پوشش بوده و معتقد جامعه ایرانی یک جامعه عمیقا عفیف است و اگر هم جایی اخلالی داریم باید با رویکرد فرهنگی برخورد کنیم و لذا این موضوع در مجموعه ای در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سازماندهی شده و کارهای ایجابی نظیر همین نمایشگاه خانواده خوب در همین راستاست.

وی افزود: تمام تلاش دولت انقلابی این است که با نگاه فرهنگی با پدیده های فرهنگی توضیح دهیم.

وی با بیان اینکه همه دستگاههای فرهنگی اعم از دولتی و خارج از دولت در این مجموعه عضو هستند که نظیر شورای فرهنگ عمومی فعالیت دارد، اظهار داشت: قرارگاه زیست عفیفانه در قالب یک کار جمعی فشرده شکل گرفته است و ابعاد فعالیت آن به تدریج گسترده خواهد شد.

اسماعیلی افزود: اگر می خواهیم برخی از مشکلات حل شود باید به صورت جدی در حوزه فرهنگ و هنر مجموعه های دلسوز وارد شوند.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب