افزایش تصادفات جاده ای در خراسان جنوبی + هشدار رییس پلیس راه

افزایش تصادفات جاده ای در خراسان جنوبی + هشدار رییس پلیس راه

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از افزایش نگران کننده حوادث جاده‌ای استان از آغاز ترددهای نوروزی خبر داد و گفت: طی این مدت ۶ نفر فوتی در تصادفات جاده ای داشته ایم. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - سرهنگ علیرضا رضایی امروز یکشنبه در چهارمین جلسه قرار گاه نوروزی امام علی (ع) انتظامی استان تاکید کرد: افزایش حوادث جاده ای از زمان آغاز ترددهای نوروزی به شدت افزایش یافته که این موضوع نگران کننده است.

وی با اعلام اینکه در این مدت شش فوتی در جاده های خراسان جنوبی داشته ایم، تصریح کرد: با سامانه ۱۱۰ فوریت های پلیس ۳۶۲ هزار تماس گرفته شده که ۱۴۲ هزار از این تماس ها عملیاتی شده است.

وی بیان داشت: تماس های مورد نظر نسبت به مدت مشابه ۱۳ درصد افزایش داشته است.

به گفته وی نیاز است که ۱۸ استراحتگاه با همکاری فرمانداران در مسیرهای مورد نظر ایجاد شود که تاکنون این استراحتگاه ها تنها در شش نقطه خراسان جنوبی ایجاد شده اند.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با بیان اینکه از آغاز ترددهای نوروزی تاکنون ۵۱ مجروح در حوادث جاده ای استان داشته ایم، عنوان داشت: در تصادفی که شب گذشته در مسیر طبس_ کریت اتفاق افتاد سه عضو یک خانواده فوت شدند.

علیرضا رضایی گفت: انتظامی استان برای انجام بهتر خدمات نوروزی علاوه بر اینکه ۵۰ نیروی جدید در اختیار ما قرار داده است، ۱۵ خودروی جدید و ۱۲ خودرو از خودروهای انتظامی خراسان جنوبی را هم در اختیار ما گذاشته است.

به گفته وی قرار بود ۱۴ خودرو با همکاری فرمانداران شهرستان های استان برای ایام نوروز د به ما داده شود که تاکنون تنها ۸ خودروی مورد نظر تأمین شده است و ضرورت دارد فرمانداران شهرستان های استان اقدام لازم را در این خصوص انجام دهند.

مهر

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب