بازداشت سارق خودرو در مسجدسلیمان

بازداشت سارق خودرو در مسجدسلیمان

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - جوادث فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری سارق سابقه‌دار و کشف ۲۳ فقره سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو در این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  سرهنگ حمیدرضا بهاروند اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت خودرو ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

  وی افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی و اخذ نیابت قضایی زمانی که سارق  قصد معامله خودرو سرقتی را داشت، در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان گفت: متهم در تحقیقات پلیس به ۲۰ فقره سرقت محتویات خودرو و سه فقره سرقت خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ بهاروند با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد که ضمن خودداری از پارک اتومبیل خود در مکان های خلوت و کم نور، خودرو، منزل و محل کسب خود را به سیستم های هشداردهنده مجهز کنند، هنگام ترک خودرو کیف دستی، اسناد و مدارک را در معرض دید دیگران قرار ندهند و از جا گذاشتن اسناد و اوراق شناسایی در داخل آن نیز بپرهیزند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب