اعدام متجاوز دختر بچه ها در قزوین  -  آخرین دختربچه  در سال 90  کشته شده بود
سرویس اجتماعی - قاتل کودک شش ساله قزوینی با حکم دادگاه در زندان مرکزی قزوین به دار مجازات آویخته شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  بیست و دوم آبان ماه سال 1390، معصومه شش ساله که برای خرید از خانه خارج شده بود دیگر بازنگشت و با شکایت پدر ومادر این کودک بررسیهای پلیس آغاز شد.

مأموران پلیس در تحقیقات خود با دختربچه 10 ساله ای مواجه شدند که ادعا کرد حدود یک ماه قبل مردی 30 ساله وی را با تهدید چاقو به داخل مزرعه ذرت برده و مورد آزارجنسی قرار داده است.

پس از گذشت مدتی در تاریخ 13 آذر ماه جمجمه بچه ای در جاده فرعی حواشی شهر اقبالیه کشف شد که به دنبال آن جسد دختر بچه گم شده نیز کشف شد.

کارآگاهان پلیس در تحقیقات خویش به فردی مظنون شدند، متهم در حالی که ضبط خودرو سرقتی و مقداری ابزار لازم برای دزدی همراه داشت، دستگیر شد، برای متهخم به اتهام زنا، آدم ربایی مقرون به آزار، تهدید با چاقو، رابطه نامشروع و سرقت قطعات خودرو پرونده قضایی تشکیل شد.

بررسی های پلیس نشان می داد که متهم با تهدید دو دختربچه از جمله مقتول، آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است، متهم با مواجه با ادله پلیس ناچار زبان به اعتراف قتل فجیح خود گشود و صحنه جرم را بازسازی کرد.

ددادگاه دوم کیفری استان با توجه به جهات مختلف پرونده، متهم را به دلیل آدم ربایی، آسیب جسمی و حیثیتی به متهمان و سرقت مقرون به آزار به استناد مواد 47 و 621 قانون مجازات اسلامی به تحمل 15 سال حبس تعزیزی محکوم کرد.

با توجه به اقرارهای متهم در سرقت به استناد مواد 47، 652، 656 و 667 قانون و مجازات اسلامی و به لحاظ تعدد معنوی اتهام سرقت، متهم را به 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق و رد مبلغ 25 هزار ریال محکوم کرد.

متهم به جرم قتل عمد کودک شش ساله به قصاص و همچنین به استناد ماده 637 قانون مجازات اسلامی به 99 ضربه شلاق تعزیری محکوم شد، به دنبال محاکمه و صدور حکم قصاص از سوی هیئت قضایی، متهم در سال 94 در زندان مرکزی قزوین با حضور خانواده مقتول به دار مجازات آویخته شد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب