ممنوعیت توقف غیرمجاز موتورسیکلت در زیر پل حافظ

ممنوعیت توقف غیرمجاز موتورسیکلت در زیر پل حافظ

۰۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - توقف بالای موتورسیکلت‌ها در زیر پل حافظ موجب بروز مشکل ترافیکی و سنگین‌شدن ترافیک خیابان جمهوری و حافظ شده و به همین دلیل شهرداری منطقه ۱۱ با بازدید‌های میدانی از محل به همراه پلیس راهور و کلانتری و پس از جلسات متعدد، نسبت به دریافت حکم دادستانی مجوز برخورد با این معضل اقدام کرد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - سیدمحمد موسوی؛ شهردار منطقه 11 با اشاره به تردد و توقف بالای موتورسیکلت ها در زیر پل حافظ گفت: با توجه به وجود بازارهای تخصصی تلفن همراه و لوازم صوتی و تصویری در خیابان جمهوری و تقاطع آن با خیابان حافظ و قرارگرفتن مجتمع های تجاری علاءالدین و چارسو در این تقاطع، جاذبه های سفر و تردد روزانه با موتورسیکلت ها در این تقاطع بسیار بالا و بیش از دو میلیون نفر در روز تخمین زده می شود.

موسوی افزود: این امر موجب بروز مشکل ترافیکی و سنگین شدن ترافیک خیابان جمهوری و حافظ شده و به همین دلیل شهرداری منطقه 11 با بازدیدهای میدانی از محل به همراه پلیس راهور و کلانتری و پس از جلسات متعدد، نسبت به دریافت حکم دادستانی مجوز برخورد با این معضل اقدام کرد.

وی همچنین بیان کرد: پس از اخذ مجوز لازم مراجع ذی صلاح، اقدامات لازم برای استقرار عوامل راهور و نیروی انتظامی به همراه کفی به منظور انتقال به پارکینگ موتورسیکلت هایی که مرتکب تخلفات راهنمایی و رانندگی و توقف غیرمجاز در محدوده های مورد نظر شده اند، انجام شد.

شهردار منطقه 11 با یادآوری این مطلب که رعایت قوانین و همراهی مردم، موجب کاهش ترافیک و نظم بخشی به معابری همچون این تقاطع خواهد شد، ادامه داد: از شهروندان عزیز که با موتورسیکلت در اماکن پرتردد حضور دارند، تقاضا داریم نسبت به پارک وسیله نقلیه خود در مکان ها و پارکینگ هایی که مشخص شده، اقدام کنند تا شاهد برخورد قانونی و توقیف وسایل نقلیه آنها نباشیم.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب