با حکم داستانی؛ توقف موتور سیکلت زیر این پل ممنوع

با حکم داستانی؛ توقف موتور سیکلت زیر این پل ممنوع

۰۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - شهردار منطقه ۱۱ از دریافت حکم دادستانی و برخورد جدی نیروی انتظامی و پلیس راهور برای جلوگیری از توقف غیرمجاز موتورسیلکت‌ها در زیر پل حافظ خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - سیدمحمد موسوی، شهردار منطقه ۱۱، از دریافت حکم دادستانی و برخورد جدی نیروی انتظامی و پلیس راهور برای جلوگیری از توقف غیرمجاز موتورسیلکت ها در زیر پل حافظ خبر داد و گفت: با توجه به وجود بازارهای تخصصی تلفن همراه و لوازم صوتی و تصویری در خیابان جمهوری و تقاطع آن با خیابان حافظ و قرارگرفتن مجتمع های تجاری علاءالدین و چارسو در این تقاطع، جاذبه های سفر و تردد روزانه با موتورسیکلت ها در این تقاطع بسیار بالا و بیش از دو میلیون نفر در روز تخمین زده می شود.

باشگاه خبرنگاران جوان در خبری نوشت: موسوی افزود: این امر موجب بروز مشکل ترافیکی و سنگین شدن ترافیک خیابان جمهوری و حافظ شده و به همین دلیل شهرداری منطقه ۱۱ با بازدیدهای میدانی از محل به همراه پلیس راهور و کلانتری و پس از جلسات متعدد، نسبت به دریافت حکم دادستانی مجوز برخورد با این معضل اقدام کرد.

وی همچنین بیان کرد: پس از اخذ مجوز لازم مراجع ذی صلاح، اقدامات لازم برای استقرار عوامل راهور و نیروی انتظامی به همراه کفی به منظور انتقال به پارکینگ موتورسیکلت هایی که مرتکب تخلفات راهنمایی و رانندگی و توقف غیرمجاز در محدوده های مورد نظر شده اند، انجام شد.

شهردار منطقه ۱۱ با یادآوری این مطلب که «رعایت قوانین و همراهی مردم، موجب کاهش ترافیک و نظم بخشی به معابری همچون این تقاطع خواهد شد»، ادامه داد: از شهروندان عزیز که با موتورسیکلت در اماکن پرتردد حضور دارند، تقاضا داریم نسبت به پارک وسیله نقلیه خود در مکان ها و پارکینگ هایی که مشخص شده، اقدام کنند تا شاهد برخورد قانونی و توقیف وسایل نقلیه آنها نباشیم.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب