شمشیرکشی وحشت آور پسر 20 ساله در مشهد   -  زن جوان وحشت زده به پلیس پناه آورد +عکس
سرویس اجتماعی - جوان 20 ساله ای که با چرخاندن شمشیر در خیابان و ایجاد راه بندان وحشت آفرینی می کرد با تلاش نیروهای کلانتری خواجه ربیع مشهد به دام افتاد. ...

شمشیرکشی وحشت آور پسر 20 ساله در مشهد   -  زن جوان وحشت زده به پلیس پناه آورد +عکس

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - به دنبال گزارش شهروندان وابراز نارضایتی رانندگان از رفتارهای وحشت آفرین جوان خشنی که با شمشیر اقدام به راه بندان در خیابان می کرد،رصدهای اطلاعاتی نیروهای کلانتری خواجه ربیع با تاکید ویژه سرتیپ دوم احمد نگهبان(جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی)برای شناسایی و دستگیری سریع عامل اخلال در نظم وامنیت عمومی آغاز شد.

با توجه به اهمیت موضوع گروهی تخصصی از افسران دایره اطلاعات وامنیت با نظارت مستقیم سرهنگ روح ا... شجاعی (رئیس کلانتری خواجه ربیع)تحقیقات پلیسی را با بازبینی دوربین های ترافیکی ادامه دادند و به سرنخ هایی از جوان 20 ساله ای رسیدند که در همان محدوده اقامت داشت .

بنابراین آنان با هماهنگی قضایی وچهره زنی عامل وحشت آفرینی با شمشیر ،موفق شدند او را در خیابان بهمن شناسایی ودستگیر کنند. در همین حال زن جوانی نیز که از رفتارهای خشن این جوان شمشیرکش دچار وحشت شده بود با مراجعه به کلانتری شکایت خود را ثبت کرد.

بنا بر این گزارش ،تحقیقات بیشتر درباره تبهکاری های این جوان خشن زیر نظر سرگرد موسوی (رئیس دایره اطلاعات وامنیت کلانتری خواجه ربیع)آغاز شده است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب