خواستگار شکست خورده برای انتقام از پدر عروس، گوشی او را دزدید
سرویس اجتماعی - چند روز قبل مرد میانسالی به پلیس رفت و از سرقت گوشی تلفن همراهش شکایت کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - خبرآنلاین او زمانی که مقابل افسر پرونده اش قرار گرفت، گفت: دیروز از محل کارم خارج شدم و به سمت خانه می رفتم که دو مرد جوان سوار بر موتورسیکلت مقابلم توقف کردند. یکی از پسران جوان که ماسک به صورت داشت از موتورسیکلت پیاده شد و چاقو بدست مرا تهدید کرد که گوشی تلفنم را به او بدهم.
روزنامه ایران این شاکی ادامه داد: صدای پسر جوان برایم آشنا بود وقتی با دقت نگاهی به صورتش انداختم او را شناختم. او خواستگار سابق دخترم بود وقتی اسمش را گفتم با لحنی تمسخرآمیز گفت: این نتیجه پاسخ منفی به عشق من و خراب کردن یک زندگی است. تو زندگی ام را نابود کردی و باعث شدی من دزد بشوم بعد هم سوار موتور شد و فرار کردند.
او ادامه داد: بابک خواستگار سابق دخترم بود که به خاطر بی کاری و بی پولی با ازدواجشان مخالفت کرده بودم. او تهدیدم کرد که اگر به پلیس شکایت کنم روزگارم را سیاه می کند.
به دنبال اظهارات شاکی، مشخصات بابک و تصویر او بدست آمد و از سویی کارآگاهان به سراغ پرونده هایی رفتند که سرقت های آنها مشابه با سرقت از مرد میانسال بود. کارآگاهان در بازبینی دوربین های مداربسته محل سرقت ها، دریافتند بابک چند سرقت دیگر نیز مرتکب شده است.
با شناســایی هویــت متهـــم اصلــی گوشـی قاپــی ها، کارآگاهـان پــــس از هماهنگی های قضایی راهی خانه بابک شده و پسر جوان را دستگیر کردند. بابک ابتدا منکر سرقت ها بود اما زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به گوشی قاپی های سریالی با همدستی دوستش فرزاد اعتراف کرد. کارآگاهان موفق به دستگیری فرزاد نیز شدند و متهمان به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت در اختیار اداره آگاهی قرار گرفته تا سرقت های احتمالی آنها مشخص شود.

گفت وگو با عاشق شکست خورده
21 سال دارد و تا چند ماه قبل هیچ ماده مخدری مصرف نمی کرد اما حالا هم سارق است و هم معتاد و عامل این بدبختی ها را شکست عشقی اش می داند.
سابقه داری؟
من حتی آزارم به یک مورچه هم نرسیده بود چه برسد به اینکه بخواهم خلاف کنم. یک شکست عشقی زندگی ام را نابود کرد. با نازنین در فضای مجازی آشنا شدم و خیلی زود دوستی مان به فضای واقعی کشیده شد. زمانی که نازنین وارد زندگی ام شد سرباز بودم و وضع مالی ام خوب نبود. اما او قبول کرد منتظر بماند تا دوران خدمتم تمام شود و ازدواج کنیم. اما وقتی به خواستگاری رفتم پدرش مخالفت کرد و گفت لیاقت دخترم خیلی بیشتر از این است که با یک پسر بیکار و بی پول و کم سواد ازدواج کند؛ در واقع او فقط مخالفت نکرد بلکه مرا تحقیر کرد و از خانه اش راند.
تو برای گرفتن جواب مثبت تلاش نکردی؟
شرایطی که پدرش برای ازدواج گذاشته بود بیشتر شبیه سنگ اندازی بود. چطور پسری با سن و سال من می توانست خانه، ماشین و شغل مناسب داشته باشد. من نازنین را به خاطر مخالفت پدرش از دست دادم البته قبلش به خیلی جاها سر زدم تا کار پیدا کنم اما بی فایده بود و کسی به من کار نمی داد.
چرا سارق شدی؟
یکی از دوستانم پیشنهاد داد، می گفت سرقت هم یک شغل است و می توانی پول خوبی بدست بیاوری. گفت با پول سرقت هم می توانی خانه و ماشین بخری هم ازدواج کنی.من هم که یک شکست خورده و افسرده بودم وسوسه شدم البته به دوستم گفتم که نمی توانم کسی را خفت کنم. او پیشنهاد داد که قبل از سرقت قرص های روانگردان مصرف کنم. من هم شروع به مصرف قرص های روانگردان کردم. بعد از مصرف آن دیگر متوجه نمی شدم چه کار می کنم.
چه شد به سراغ پدر نازنین رفتی؟
چند مورد گوشی قاپی که انجام دادم و حرفه ای شدم، تصمیم گرفتم از پدر نازنین انتقام بگیرم. با مصرف قرص ها، جرأت کاذب بدست می آوردم و حتی گاهی اوقات مالباخته ها را کتک می زدم اما وقتی اثر قرص ها می رفت، عذاب وجدان می گرفتم و با خودم می گفتم تنها کسی که مرا به این هیولا تبدیل کرده پدر نازنین بوده است. همیشه او را عامل بدبختی هایم می دیدم و به خاطر همین تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. در واقع می خواستم به او نشان بدهم مخالفت و تحقیر او مرا به چه روزی انداخته است.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب