محدودیت تردد جاده ای در 4 روز آینده  -  ممنوعیت تردد در آزادراه تهران - شمال و جاده چالوس  -  این مسیرها یکطرفه می شوند
سرویس اجتماعی - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد جاده‌ای را از چهارشنبه تا شنبه اعلام کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از همشهری - سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اجرای محدودیت های ترافیکی در جاده ها در بازه زمانی چهارشنبه ۱۳ تیرماه تا شنبه ۱۶ تیرماه در راستای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد بین شهری خبر داد و گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ تا ساعت ۶ صبح شنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است اما تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی افزود: همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

آزادراه تهران - شمال و جاده چالوس

سرهنگ شیرانی گفت: روز جمعه ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ آزادراه تهران - شمال اعمال محدودیت تردد برای خودروهای به مقصد چالوس انجام می شود و از ساعت ۱۶ ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد به صورت کامل از ساعت ۱۸ از مرزن آباد آباد به سمت تهران یکطرفه اجرا می شودد. (شمال به جنوب) و از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می شود.

وی ادامه داد: تردد از مسیر جاده قدیم قدیم کرج-چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۱۲ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

محور هراز

وی بیان محدودیت تردد در محور هراز گفت: تردد تمامی تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است و تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأمورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی روز جمعه ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

محور فشم

وی در خصوص محدودیت تردد در محور فشم بیان کرد: از ساعت ۱۷ تا ۲۰ جمعه ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ محدودیت ترافیکی از انتهای محور نقطه پل حاجی آباد یا پیچ کلیکان (ابتدای پیچ آریانا) به صورت یکطرفه به سمت خروجی فشم انجام خواهد شد.

منبع: مهر

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب