کشف تجهیزات و لوازم آرایشی قاچاق در بازار تهران

کشف تجهیزات و لوازم آرایشی قاچاق در بازار تهران

۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف بیش از هزار قلم انواع انواع لوازم آرایشی قاچاق خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از ۲۰ میلیارد ریال برآورد نموده اند.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - سرهنگ «کارآگاه مهدی افشاری» بیان کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی کالای قاچاق در محدوده بازار شدند.

ایلنا نوشت:عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید مقادیری کالای خارجی در انباری در بازار تخلیه و دپو گردیده که این کالاها توسط خودروهای شوتی از جنوب کشور توسط به این مکان منتقل و توزیع می گردد.

سرهنگ افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را بازرسی که مشخص گردید محل پارکینگ یک باب ساختمان بوده و کالاها در سامانه انبارها نیز ثبت نگردیده و مشاهده می نمایند مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع انواع تجهیزات تتو در محل دپو که طی استعلامات گمرکی مشخص گردید اسناد گمرکی مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی می باشد.

این مقام انتظامی افزود: این کالاها شامل: تعداد ۱۱۷۴ قلم انواع تجهیزات و لوازم آرایشی محصول کشور چین و آمریکا بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: مصرف کنندگان داروها و لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق با انقضای تاریخ مصرف و فاقد استاندارد لازم بودن، معمولا به انواع بیماریها و امراض پوستی دچار می شوند. از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب