پلیس اطلاعیه داد

پلیس اطلاعیه داد

۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۴ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس اجتماعی - فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران هم زمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام در اطلاعیه ای : هیات از نصب هرگونه داربست که موجب مسدود شدن خیابان و یا کندی تردد می شود اجتناب کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - هم زمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام، ماه سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه آل الله به کلیه شهروندان عزیز، اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

" ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه"

بار دیگر، عطر معنوی و دل انگیز محرم در فضای زمان و مکان پیچید؛

محرم آمد و پیام عدالت خواهی، ظلم ستیزی و ولایت محوری را در گوش جان ها، طنینی دوباره افکند.

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عزیز و امام شهدا، ضمن بزرگداشت حماسه عظیم، باشکوه و الهی عاشورا با کمال افتخار، در راستای تأمین نظم و امنیت و خدمتگزاری در صحنه، حاضر بوده و از مشارکت و همراهی هیئت های مذهبی و آحاد مردم عزادار، استقبال می نماید. لذا از همگان انتظار می رود، در این ایام ضمن احیا امر بمعروف و نهی از منکر از انجام کنش های غیر عقلانی و نامتعارف، نظیر قمه زنی و بهره گیری از آلات و ادوات و موسیقی ها و آهنگ های وهن آمیز و پوشش نامناسب پرهیز نمایند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است، پلیس با تلاش بی وقفه، کوشش خواهد کرد با برقراری نظم، امنیت و نیز سهولت در تردد خودروها، بر شکوه و عظمت مراسم عزاداری در سراسر کشور بیفزاید.

همچنین از مسئولان هیئت های عزاداری و تکایا انتظار می رود از نصب هر گونه داربست در معابر عمومی که موجب مسدود شدن خیابان و یا کندی عبور و مرور شود، اجتناب ورزند و به همه دسته های عزاداری، به ویژه عزیزانی که شب هنگام، در معابر عمومی به عزاداری می پردازند، توصیه مؤکد می شود که در استفاده از بلندگوها رعایت حال بیماران و افراد سالمند و … را بنمایند و در آمد و شد خودروها تسهیل و از ایجاد ترافیک پیشگیری کنند.

خاطرنشان می شود مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در تمامی ساعات شبانه روز، آماده دریافت اطلاعات و خدمت رسانی به مردم شریف و مؤمن کشور خواهد بود.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب