آموزش و پرورش تهران اطلاعیه داد

آموزش و پرورش تهران اطلاعیه داد

۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - آموزش و پرورش شهر تهران روزهای ۱۷ و ۱۸ تیر را برای تشکیل پرونده پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دبیری مشخص کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - آموزش و پرورش شهر تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی برای تکمیل پرونده صرفاً روزهای ۱۷ و ۱۸ تیر فرصت دارند.

مهر در خبری نوشت:در این اطلاعیه آمده است:

پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی، تمامی پذیرفته شدگان واجد شرایطی که تاکنون برای تشکیل پرونده و طی مراحل استخدامی مراجعه نکرده اند و یا مدارک شأن در مراجعات قبل، ناقص بوده و اکنون به طور کامل، رفع نقص کرده اند. می توانند صرفاً روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۷ و ۱۸ تیرماه از ساعت ۱۵ تا ۱۶ با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک مربوطه و به صورت کامل به دبیرستان ماندگار البرز به نشانی خیابان انقلاب، زیر پل کالج، خیابان البرز ۲ مراجعه کنند.

بر اساس این اطلاعیه، با توجه به اینکه زمان مذکور، آخرین مهلت برای جاماندگان است، بنابراین پس از زمان مذکور امکان اقدامی در این خصوص مقدور نخواهد بود.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب