قتل ناگوار مادربزرگ تنها توسط نوه کینه ای  -  عمه ها قصاص خواستند
سرویس اجتماعی - نوه ناخلف که مادربزرگش را کشته و گریخته بود در دادگاه کیفری تهران محاکمه می‌شود . ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - ظهر 12 اسفند ماه سال ۱۴۰۱ زنی هراسان با پلیس تماس گرفت و از کشته شدن مادر ۸۰ ساله اش به نام گلی خبر داد .

این زن به ماموران گفت: مادر پیرم به تنهایی در خانه اش زندگی می کند و من  هر چند روز یکبار به خانه او در خیابان نظام آباد می رفتم و به او سر می زدم .امروز وقتی مقابل در رفتم مادرم در را باز نکرد. من که نگران شده بودم با کلید یدک در را باز کردم و با جسد مادرم روبه رو شدم که با پیچیده شدن روسری دور گردنش خفه شده است. مادرم با هیچکس مشکل نداشت  و نمی دانم چه کسی او را کشته است .

 با این تماس ماموران به خانه قدیمی پیرزن رفتند و جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

 در این میان روشن شد دستگاه اکسیژن ساز پیرزن و گوشی موبایلش سرقت شده و این زن قربانی جنایت یک آشنا شده است .

در ادامه تحقیقات فاش شد آخرین بار نوه ۳۱ ساله وی به نام شهرام به خانه او رفته بود.

 به این ترتیب شهرام ردیابی بازداشت شد و به قتل مادربزرگش اعتراف کرد.

اعتراف به قتل مادر بزرگ

و ی در بازجویی ها گفت: پدرم معتاد بود و به همین خاطر چند سال قبل فوت شد . مادربزرگم مادرم را در مرگ پدرم مقصر می دانست و همیشه پشت سر مادرم بدگویی می کرد. با اینکه چند سال قبل مادرم هم فوت شده بود مادربزرگم دست بردار نبود و همیشه پشت سر مادرم حرف می زد. به همین خاطر چند سالی بود با مادرم بزرگم قطع رابطه کرده بودم و به دیدنش نمی رفتم.

 وی ادامه داد: آخرین بار ساعت ۷ صبح بود که تصمیم گرفتم به دیدن مادربزرگم بروم. پیش او رفتم و با او صحبت کردم .مادربزرگم تنها بود و گلایه داشت عمه هایم به او سر نمی زنند .او یکباره بار دیگر شروع به بدگویی پشت سر مادرم کرد .من که آن روز مخدر مصرف کرده بودم و حال طبیعی نداشتم یاد حرف های قدیمی مادربزرگم افتادم و  در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و او را خفه کردم .اما بعد از قتل بلافاصله پشیمان شدم.من می دانستم چه کار کنم  و برای اینکه پلیس را گمراه کنم تا همه فکر کنند مادربزرگم قربانی سرقت شده، دستگاه اکسیژن ساز و گوشی موبایل او را برداشتم و از خانه خارج شدم.حتی نمی دانم آنها را چطور در خیابان رها کردم .من همسر و یک دختر دارم و به خاطر کینه قدیمی که از مادربزرگم داشتم دست به این کار زدم  و حالا پشیمانم.

محاکمه نوه ناخلف

وی به بازسازی صحنه جرم پرداخت و پرونده اش با صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .قرار بود وی در حالی محاکمه شود که 3 عمه اش برای وی درخواست قصاص را مطرح کرده بودند. ولی جلسه دادگاه به خاطر نبود مدارک مربوط به انحصار وراثت به روزهای بعد موکول شد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب