گم شدن جالب آرین سه ساله  -  حال مادرش بحرانی است + عکس و جزئیات
سرویس اجتماعی - یک هفته از ناپدید شدن مرموز آرین آوختی‌زاده، کودک سه سال و نیمه تهرانی می‌گذرد؛ کودکی که جمعه هفته گذشته همراه پدر، برادر دوقلویش آرمین و برادر بزرگ‌ترش آریا برای تفریح و بازی به پارک‌شهر تهران رفتند اما دقایقی بعد دیگر هیچ رد و نشانی از آرین نبود. ...

گم شدن جالب آرین سه ساله  -  حال مادرش بحرانی است + عکس و جزئیات

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  خانواده نگران آرین یک هفته است چشم به تلفن دوخته اند تا شاید کسی تماس بگیرد و از آن طرف خط به آنها بگوید نگران نباشید آرین را صحیح و سالم پیدا کرده ایم اما در این یک هفته هیچ کس تماس نگرفته است.

جمعه گذشته وقتی پدر همراه با 3 پسرش برای تفریح به پارک شهر رفتند، پدر یک لحظه رویش را برگرداند تا به پسر دیگرش کمک کند اما به محض این که برگشت دیگر آرین را ندید.

همه جا را دنبال پسرش گشت اما انگار مثل قطره ای آب شده و به زمین فرو رفته بود. پدر مستاصل با مادر تماس گرفت و او را در جریان حادثه قرار داد. مادر هم بی تاب و هراسان به پارک رفت وعکس آرین رابه مردمی که به پارک آمده بودند نشان داداما هیچ کس اورا ندیده بود.

جست وجوها تا ساعت ۴بامدادروزشنبه ادامه داشت اماخانواده هیچ ردی از آرین پیدا نکردند.

پدربه پلیس آگاهی مراجعه و درخواست کمک کرد. ماموران در اولین قدم دوربین های مداربسته پارک شهر را بررسی کردند.

آن طور که خاله آرین توضیح می دهد، تصاویر یکی از دوربین ها نشان می داد آرین از پارک خارج شده اما به دلیل تاریکی هوا و نامشخص بودن تصاویر ضبط شده، مشخص نشد که آرین پس از خروج از پارک به کدام سمت حرکت کرده یا فردی سراغش آمده است.

پلیس همچنان مشغول تحقیق است و خانواده آرین نیز بی تاب و نگران چشم به در دوخته اند تا شاید روزی دوباره از در خانه وارد شود. خاله آرین می گوید: با نشر هرچه بیشتر این خبر کمک کنید تا هرچه زودتر او دوباره به خانه برگردد. 

تحقیقات پلیسی درباره این پرونده در حالی ادامه دارد که احتمال آدم ربایی کمرنگ شده است. در این مدت با خانواده کودک تماسی گرفته نشده و اگر هدف ربودن او با انگیزه اخاذی بود باید آدم رباها در این مدت با خانواده اش تماس می گرفتند. 

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب